Honda Civic 2023 Yeni Fiyat Listesi Yayınlandı! Honda Civic Sıfır Almak İsteyenler Dikkat..

Honda Civic 2023 Yeni Fiyat Listesi Yayınlandı! Honda Civic Sıfır Almak İsteyenler Dikkat..

Ülkemizin en çok ilgi gören araçlar firmalarından biri olan Honda, Mart ayı fiyatlarını paylaştı. 1972 yıllarından günümüze kadar üretilmeye devam eden Civic modeli ise, şüphesiz ki Honda’nın en gözde modellerinden biri. İşte Honda Civic 2023 Mart ayı fiyatları…

A+A-

Birkaç zamandır Türkiye piyasasında çığır açan Honda, 1972 yılında ürettiği Civic model otomobiliyle dikkatleri üzerinde tutmaya tam gaz devam ediyor. Birkaç zamandır yaşanan ekonomik sıkıntılar tahmin edileceği üzere araç sektörünü de olumsuz anlamda etkilemişti. Bu nedenle otomobil sektöründeki güncel fiyatlar sürekli artış gösteriyor. Mart ayının sonlarına gelmişken Honda, Civic model araçların 2023 fiyatlarını açıkladı.

İşte güncel fiyat listesi…

ALICISININ KAÇ TL GÖZDEN ÇIKARMASI GEREKİYOR?

Otomobil şirketleri tarafından her ay, fiyat listeleri açıklanmaya devam ederken; firmalar ekonomide yaşanan olumsuzluklardan büyük ölçüde etkilenmektedir. Hâl böyle olunca vatandaşlar da araç alabilmek için daha fazla bütçe ayırmak durumunda kalıyor. Honda Civic ülkemizde şüphesiz en başarılı ve en çok rağbet gören otomobil markalarından biri. Aracın 2023 Mart fiyatları ise merak konusu. Vatandaşların artık bu aracı satın alabilmek için 1 milyon TL’lik bütçe ayırması gerekiyor.

HONDA CİVİC 2023 MART AYI GÜNCEL FİYATLARI

1.5 Litre VTEC Turbo Eco- Otomatik -Elegance : 1.064.000 TL

1.5 Litre VTEC Turbo Eco- Otomatik -Executive Plus: 1.152.500 TL

1.5 Litre VTEC Turbo- Otomatik- Elegance: 1.043.500 TL

1.5 Litre VTEC Turbo- Otomatik- Executive Plus: 1.140.000 TL

Etiketler :