Hükümetten Öğrencilere 12 Ay Kesintisiz 5000 TL! Başvuru Şartları ve Detaylar

Hükümetten Öğrencilere 12 Ay Kesintisiz 5000 TL! Başvuru Şartları ve Detaylar

Tekirdağ'da Eğitim Desteği! Mersin Yenişehir Belediyesi, dar gelirli ailelerin öğrencilerine 2023-2024 öğretim yılında 6500 TL eğitim desteği sunuyor. Başvurular yenisehir.bel.tr üzerinden 29 Aralık'a kadar alınacak. Gençler, destekle eğitim hayallerini gerçekleştirebilirler. Hemen başvurun!

A+A-

Tekirdağ'da yaşayan öğrencilere müjde! Mersin Yenişehir Belediyesi, dar gelirli ailelerdeki öğrencilere destek olabilmek amacıyla eğitim desteği programını duyurdu. Türkiye'de devlet üniversiteleri ve yüksek okulları ile Türkiye ve KKTC'deki vakıf üniversitelerine tam burslu olarak kazanan öğrencilere 2023-2024 öğretim yılında 6500 TL eğitim desteği sağlanacak.

enflasyon-artiyor-kagit-para-artiyor-1007717-5.jpg

Başvuru Detayları:

Başvurular, 29 Aralık Cuma günü mesai bitimine kadar yenisehir.bel.tr web sayfası üzerinden yapılabilecek.

Gerekli belgeler arasında öğrenci belgesi, tarihçeli yerleşim yeri bilgileri raporu ve başvuru sahibi ya da ailesi adına düzenlenmiş belgeler bulunmaktadır.

para-001.jpg

Başvuru ekranında T.C. Kimlik Numarası, doğum tarihi, telefon numarası ve öğrenci adına açılan banka IBAN bilgisi eksiksiz doldurulmalıdır.

Mersin Yenişehir Belediyesi, öğrencilere verilen bu eğitim desteği ile ailelerin maddi yükünü hafifletmeyi ve gençlerin eğitimine katkı sağlamayı amaçlıyor. Başvurular için acele edin, destek almanın şimdi tam zamanı!