Hülya Avşar’dan Beklenilmedik İbrahim Tatlıses İtirafları! Görenler Duyanlar İnanamadı! İkili Yıllar Önce Neler Yaşadı…

Hülya Avşar’dan Beklenilmedik İbrahim Tatlıses İtirafları! Görenler Duyanlar İnanamadı! İkili Yıllar Önce Neler Yaşadı…

Güzel oyuncu Hülya Avşar açıklamaları ile sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Avşar, Masumiyet dizisinin final yapmasıyla birlikte iki ayrı programda yer aldı. Katıldığı programlarda yaptığı samimi itirafları ile İbrahim Tatlıses’i zor durumda bıraktı. Bakın Hülya Avşar neler söyledi? Geçmiş defterler yeniden açıldı…

A+A-

Hülya Avşar en son FOX TV ekranlarında Masumiyet dizisinde yer almıştı. Dizide yüzüne uygulanan filtre ile gündemde olan oyuncu, filtreden haberi olmadığı ve dizininde böyle bir şey yapmaya ihtiyacı olmadığını söyledi. Dizinin bitmesi ile birlikte iki ayrı programa katıldı. İbo Show ve Hasan Can Kaya’ya konuk olan oyuncu bakın hangi itiraflarda bulundu….

Hülya Avşar’dan Şok İtiraflar!

Hasan Can Kaya’nın programında konuşan Hülya Avşar, ilişkiler ve erkekler hakkında konuştu herkesi şok etti. Bir erkekte aradığı olmazsa olmazının diş ve tırnak bakımı olduğunu söyledi. Aynı zamanda İbrahim Tatlıses ile yer aldığı Mavi Mavi isimli dizisindeki öpüşme sahnesi ile ilgilide samimi açıklama yaptı.

İbrahim Tatlıses Bu İtiraflara Çok Kızacak!

Hülya Avşar, Mavi Mavi dizisindeki sahnelerin çok samimi ve sıcak olduğunu düşündüğünü söyledi. İbrahim Tatlıses ile olan öpüşme sahnesi için bakın ne yorumu yaptı. Hülya Avşar’dan beklenmedik itiraf, İbrahim sadece beni değil herkesi öyle öptüğünü düşünüyorum sadece o sahneler biraz daha samimi dedi.  Bu açıklaması ile İbrahim Tatlıses’i zor durumda bıraktı. Tatlıses tarafından ise henüz bir açıklama gelmedi.