Hülya Avşar'dan Görüntülerle İlgili Açıklama Geldi! Masumiyet Dizisinde Gerilim Arttı!

Hülya Avşar'dan Görüntülerle İlgili Açıklama Geldi! Masumiyet Dizisinde Gerilim Arttı!

Hülya Avşar'ın Masumiyet dizisindeki görüntüsü izleyiciler tarafından sosyal medyada sıkça tartışılmıştı. Ünlü oyuncunun yüzü adeta görünmüyordu. Bazı izleyiciler ise Hülya Avşar'ın yüzünü Voldemort karakterine benzetti. Hülya Avşar'dan dizi görüntüleriyle ilgili açıklama geldi. Ünlü oyuncunun sarf ettiği sözler sonrasında tansiyon bir an olsun azaldı.

A+A-

Masumiyet dizisinin son bölümünde Hülya Avşar'ın yüzünde bulunan efekt dalga konusu haline gelmişti. Öyle ki efekt yüzünden Hülya Avşar'ın yüzü bile gözükmüyordu. Hal böyle oluca Masumiyet dizisini izleyenler diziyi eleştiri yağmuruna tuttular. Hülya Avşar'dan ise açıklama gecikmedi. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan ünlü oyuncu, bazı iddialara açıklama getirdi.


Efekt Konusunda Kendisi de Rahatsız!
Efektin abartıldığını ve bu konuda dizi yetkilileriyle iletişime geçtiğini belirten Hülya Avşar, aralarında gerilim yaşandığını da söyledi. Aynı zamanda kimsenin böyle bir sonuç beklemediğini de belirtti.


Hülya Avşar Eleştirilere Aldırmıyor!
Masumiyet dizisinin başarılı oyuncusu Hülya Avşar, eleştirilere hiçbir şekilde kulak asmadığını söyledi. Yaşanan bu olayın kendi isteği doğrultusunda gerçekleşmediğinden eleştirilerle ilgili en ufak tepki göstermediği biliniyor. Güzel oyuncu, uzun bir aradan sonra oyunculuk kariyerine devam ediyor.


Masumiyet'te Oynamaya Devam Edecek mi?
Hülya Avşar'ın Masumiyet dizisinden ayrılabileceği iddia edilmişti. Ancak yaşanan gelişmeler sonrasında böyle bir ayrılığın mümkün olmayacağı biliniyor. Hülya Avşar, dizide oynamaya devam edecek. Başarılı oyuncunun diziden ayrılması büyük bir şok etkisi yaratırdı.