Hyundai i10 Fiyatları 2021 Yılında İnişe Geçti

Hyundai i10 Fiyatları 2021 Yılında İnişe Geçti

Araba almak isteyenler firmaların yaptıkları kampanyaları takip ediyor. Bu kampanyalar içerisinde en uygun fiyat seçeneği sunan ve kolay ödeme seçenekleri bulunan markanın araçları müşteri buluyor. Hyundai markası 2021 yılının başlarında i10 modelinin fiyatlarında indirime gitti. Bu haberi duyanlar hemen Hyundai’nin kampanyasını incelemeye başladı.

A+A-

Markanın beğenilen kompakt özelliklere sahip aracında çok büyük indirimlere gidildi. Hyundai i10 fiyatlarında yapılan indirim dikkat çekmeye devam ediyor. Markanın takipçileri kampanyayı incelediklerinde indirimli fiyat etiketi ile araçların satışa çıkarıldığını gördüler. Hyundai markasının i10 modeli önceki modellere göre biraz daha iyileştirilmiş araçlar. Ülkemizde de satışa çıkarılan bu yeni model 17 farklı renk seçeneği ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Bu modelin başlangıç paketinin fiyatına bakıldığında 153 bin 450 TL olduğu görülüyor. Bu modelin full paket fiyatı ise 169.097 TL olarak açıklandı.

Hyundai i10 2021 Modelinin Özellikleri Nelerdir

Hyundai markası 2021 i10 modelini iyileştirerek sevenlerinin karşısına çıkardı. Önceki modele göre çok daha spor bir görünüme sahip olan araç aynı zamanda dinamik özelliklere de sahip bulunuyor. Bu model otomobiller 1,68 metre genişliğinde 3,67 metre uzunluğunda tasarlanmış. 

Bu modelin yüksekliği önceki modele göre 20 mm azaltılmış durumda. Aracın genişliği ise 20 mm daha geniş olarak düşünülmüş. Hyundai i10 modelinin bagaj hacmi 252 litre olarak tasarlanmış. Aracın yeni modellerini incelemek ve fiyatlar hakkında bilgi almak isteyenlerin resmi internet sitesini ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.