İbo Show'da Büyük Tepki Çeken Olay! İbo Show Program Konuğu Şikayet Edilecek mi?

İbo Show'da Büyük Tepki Çeken Olay! İbo Show Program Konuğu Şikayet Edilecek mi?

İbrahim Tatlıses'in programında dikkat çeken bir olay yaşandı. Baş aktörler Bülent Serttaş ve Didem Kınalı arasında yaşananlar ortaya çıktı. İbo Show programından sonra herhangi bir şikayette bulunuldu mu merak ediliyor. Geçmişte yaşadıkları olay sonrasında davalık oldular mı açıklandı.

A+A-

İbo Show, geçtiğimiz sezon çok tartışmalı bir bölümle ekran karşısına çıktı. Sosyal medyada kullanıcılar büyük tepki gösterdi. Ancak gerçek ortaya çıkınca herkes şaşkınlığını gizleyemedi. Peki Star TV'de yayınlanan programda neler yaşanmıştı? Konuk olarak katılan Bülent Serttaş, Didem Kınalı'nın yaptığı dansı bilerek izlememiş ve başını çevirmişti. Bu hareketinden ötürü sosyal medyanın bir kısmı kendisine tepki gösterdi. İşte Bülent Serttaş ve Didem Ovalı arasında yaşanan gelişmeler...

Didem Kınalı ile Olay Yaşamış!

Bülent Serttaş'ın da yer aldığı bir mekanda kendisinin düğün organizasyonuna geç gelmesi nedeniyle bazı problemler yaşandığını anlattı. Geç gelince sahneden indirilen Didem Kınalı, o günün şartlarında herhangi bir şikayette bulunmadığını aktardı. Aralarının bozuk olmasındaki en temel nedenin bu olduğu düşünülüyor. Yani ikilinin son zamanlardaki ilginç hallerinde geçmiş bir olay yer alıyor.

Sosyal Medya Tepki Göstermişti

Sosyal medya kullanıcıları ise olayı çok farklı algılamıştı. Bülent Serttaş'ın evli olmasından ötürü bakmadığı ileri sürülse de kullanıcılar tepkiliydi. Didem Kınalı'yı izlemenin herhangi birine ihanet olmayacağı savunulmuştu. Kendisinin yalnızca dans ettiği ve sanatını sergilediği ifade edildi.