İbo Show’un Konuğu Ortalığı Karıştırdı! İbrahim Tatlıses Bile Şok Oldu! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı…

İbo Show’un Konuğu Ortalığı Karıştırdı! İbrahim Tatlıses Bile Şok Oldu! Duyanlar Kulaklarına İnanamadı…

Star TV ekranlarında yerini alan program her bölümde farklı misafirleri ağırlayarak gündem olmaya devam ediyor. Sevilen program geçtiğimiz hafta cumartesi günü sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Sezon finali programına katılan Ankara Turgut hakkında hangi bilgiler şaşırttı. Ankara Turgut kimdir? Çok konuşulan İbo Show programı hakkında detaylı bilgiler…

A+A-

 

Cumartesi günü ekranlara gelen program konukları ile renkli anlar yaşatmaya devam ediyor. Geçtiğimi hafta Ankaralı Turgut’un katıldığı programda keyifli anlar yaşattı. Turgut eğlenceli tavırları ve söylediği parçalar ile ekran başındaki izleyiciyi kendisine hayran bıraktı. Programın bitmesinin ardından ise en çok merak edilen konu Ankaralı Turgut’un kim olduğu oldu.

 

Kim Bu Ankaralı Turgut!

Ankara doğumlu olan Turgut Karataş, Ankaralı Turgut olarak tanınıyor. Arabesk müziğinin yanında TV dizilerinde ve programlarda yer almıştır. Değişik albüm isimleri ile kendisini sevdiren müzisyen düğün, kına gibi eğlencelerde ismi sıkça anılan ünlülerdendir. Başarılı müzisyen sempatik tavırlar ve konuşmasıyla ekran başındaki seyircilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Ankaralı Turgut Kimleri Tiye Aldı!

Ankaralı Turgut özellikle ünlü şarkıcıların parçalarını tiye alarak seslendirmesi ile tanınır. Başta Tarkan’ın “Oynama Şıkıdım”, Barış Marnço’nun “Oku Bakayım” gibi şarkılarını kendi tarzı ile yorumlayan ünlü müzisyen Yakalarsam Tık Tık,, Ver Deyom Vermeyon, Sıra Sende, Oturak Alemi gibi albümleri piyasalardadır.