İbrahim Tatlıses Konserlerden Milyon Dolarlar Kazanıyor!

İbrahim Tatlıses Konserlerden Milyon Dolarlar Kazanıyor!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, konserler için şimdiden hazır. Yılbaşına kadar ki süreçte toplamda 5 konser verecek. Bu konserler sonrasında kazanacağı para ise dudak uçuklattı. Milyon dolarları kazanacak ünlü isim müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Son zamanların en yüksek ücretlerinden birini alacak.

A+A-

İbrahim Tatlıses, yıllar sonra vermeye başladığı konserlerle adeta büyük bir serveti kucakladı. Başarılı sanatçı, bir süredir yaptığı programla gündeme geliyor. Gerek pandemi ve gerekse sağlık koşulları nedeniyle konser yapmamaktaydı. Fakat kendini her daim geliştiren İmparator, konserleriyle insanları etkilemeyi başardı. Aradan geçen yıllara rağmen dinleyicileri mest etti.

İbrahim Tatlıses Ne Kadar Kazandı?

İddialara göre İbrahim Tatlıses'in konserlerden 3 milyon dolar kazandığı belirtiliyor. Ortalama 25 milyon TL'den fazla kazandığı öğrenildi. Sanatçının konser başına 500 bin dolar anlaşma sağladığı ve yılbaşı konserinde de 1 milyon dolarlık anlaşma yaptığı iddialar arasında. Eğer bu iddialar doğru ise sosyal medya şimdiden çalkalanmış durumda. Star TV'deki İbo Show programıyla geri döndüğünü ekranlara herkese duyuran Tatlıses, şimdilerde sanat camiasına farklı bir açıdan giriş yapmayı deniyor.

Konserlere Devam Edecek

İbrahim Tatlıses'in yılbaşına kadar sürecek olan konser programı, 2022 yılında da devam edecek. Usta isim, parçalarını seslendirerek binlerce kişiyi müziğiyle etkileyecek. 2022 yılı sonrası Türkiye'yi dolaşacağı konser turnesiyle ilgili bilgi verilmesi planlanıyor. Ünlü türkücü gerçekten de Türkiye çapında çeşitli konserler verecek mi göreceğiz.

Etiketler :