İbrahim Tatlıses Oğlu İle Kavga mı Yaptı? İbo'dan Açıklama Geldi

İbrahim Tatlıses Oğlu İle Kavga mı Yaptı? İbo'dan Açıklama Geldi

İdo Tatlıses, AVM'de görüntülendi. Nişanlısıyla gezerken kendisine sorulan bazı sorular cevapsız kaldı. Peki İbrahim Tatlıses ile oğlu arasında problem mi var? Herkes bu sorunun yanıtını merak ediyor. Yakında evleneceği iddia edilen ünlü isimden konuyla ilgili şok açıklama...

A+A-

İbrahim Tatlıses'in sanatçı oğlu İdo Tatlıses, geçtiğimiz günlerde AVM'de görüntülendi. Nişanlısı ve kayınvalidesi ile görüntülenen ünlü ismin bazı soruları yanıtsız bıraktığı görüldü. Peki İbrahim Tatlıses ile bu konunun bağlantısı neydi? Ünlü sanatçının babası ile arasında bir sıkıntı olup olmadığı merak edildi. Son döneme damgasını vuran isimlerden biri olan İdo Tatlıses, nişanlısıyla birlikte pozlar verdi.

Konser Telaşları Sürüyor

İdo Tatlıses, konser ve çeşitli müzik çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Oldukça yoğun bir tempoda çalıştıkları için yoruldukları da belli oluyordu. Birlikte vakit geçirebilmek adına AVM'yi tercih ettikleri görüldü. Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in sarmaş dolaş halleri hayranları tarafından beğenildi.

İdo Tatlıses Ne Zaman Evlenecek?

İdo Tatlıses, yakın tarihte nişanlanmıştı. Nişan kararından sonra ikilinin ciddi bir adım attığı öğrenilmişti. Şimdi ise evlilik için bir gelişme yaşandı mı merak ediliyor. Yaşanması dahilinde ikilinin de hayranları tarafından olumlu karşılanacağı bilinmekte. Ancak henüz evlenme gibi bir adım atılmadı. Evlilikle ilgili de bir açıklama yapılmadığı için şimdilik büyük bekleyiş sürüyor. İbrahim Tatlıses ve İdo Tatlıses arasının bozuk olduğu iddia edilse de henüz bir gelişme yaşanmış değil.