İbrahim Tatlıses ve 42 Yaş Küçük Sevgilisinden Yeni Fotoğraflar!

İbrahim Tatlıses ve 42 Yaş Küçük Sevgilisinden Yeni Fotoğraflar!

İbrahim Tatlıses, gündemden düşmemeye adından her zaman söz ettirmeyi çok rahat bir şekilde başarabiliyor. Geçtiğimiz günlerde saçında boyayı çok fazla beklettiği için magazin gündeminde çok fazla konuşulan İbrahim Tatlıses bu seferde kendinden 42 yaş küçük sevgilisi ile paylaştığı aşk dolu fotoğraflar ile magazin gündeminin ilk sıralarında, ilk sayfasında yer alıyordu.

A+A-

İbo Show’un esen rüzgarı İbrahim Tatlıses, aşk hayatını anlaşılacağı üzere dolu dolu yaşamakta! İbrahim Tatlıses, özel hayatı ile çok fazla gündeme gelmekte. Magazin programlarının ilk hedefi haline gelen ve sürekli takip edilen İbrahim Tatlıses bu seferde yeni sevgilisiyle paylaştığı fotoğraflarla ortalığı yakıp kavurdu.

Kalpli Bol Emojili Aşk Dolu Instagram Gönderisi!

Yeni sevgilisi ile Instagram’da paylaştığı fotoğrafta gözlerimizin önüne serilen isim Gülçin Karakaya’dan başka bir kişi değildi. İbrahim Tatlıses, 26 yaşındaki Gülçin Karakaya ile Bodrum’a giderekn bir selfie paylaştı. Çekindiği selfie’yi daha sonrasında Instagram hikayeler bölümüne yükleyen ünlü ses sanatçısı hikayeyi ‘’biz yine yollarda’’ etiketi ile paylaştı. Fakat etiketin hemen ardından kalp emojisi de eksik kalmadı.

ibrahim-tatlises-ve-43-yas-kucuk-sevgilisinden-13943522-4496-m.jpg

Tam 42 Yaş!

Yılların ses sanatçısı İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya arasında tam 42 yaş var. 68 yaşındaki İbrahim Tatlıses’in 7 çocuğu, 9 torunu var. Gülçin Karakaya ile gayet mutlu olan ve ikili arasında büyük bir aşk yaşanırken İbrahim Tatlıses geçen hafta saçlarıyla gündeme oturmuştu.

Etiketler :