İbrahim Tatlıses'in 30 Yıldır Gizlediği Eski Eşi Ortaya Çıktı!

İbrahim Tatlıses'in 30 Yıldır Gizlediği Eski Eşi Ortaya Çıktı!

Yaptığı evliliklerle sık sık gündeme gelen İbrahim Tatlıses’in çocukları olduğu da bilinmekte. Tatlıses’in nikahlı eşleri bulunduğu gibi kısa süreli ilişkileri de mevcuttu. Hatta bu ilişkilerden doğan çocukları da bulunuyor. Dilan Çıtak’ta İbrahim Tatlıses’in kısa sürekli ilişkilerinden dünyaya gelen çocuklarından birisidir. İşte birçok kişinin ilk defa göreceği Dilara Çıtak’ın annesi…

A+A-

Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses’in 26 yıl sonra bağrına bastığı kızının annesine ilk kez şahit olacaksınız. İşte merak edilenler…

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak annesi tarafından büyütülmüş bir çocuktur. Dilan Çıtak’ın annesi Işıl Çıtak’tır. Instagram üzerinden annesiyle devamlı paylaşımlar yapan Dilan Çıtak’ın annesiyle olan benzerliği dikkatlerden kaçmamaktadır.

İBRAHİM TATLISES'İN ESKİ EŞİ ORTAYA YENİ ÇIKTI

Işıl Çıtak ve İbrahim Tatlıses arasında dini ve ya resmi herhangi bir nikah bulunmamaktadır. 90’lı yıllarda kısa süreli bir ilişki yaşamışlardır. Bunun ardından Işıl Çıtak hamile kalmıştır ve kızları Dilan Çıtak 1989 yılında dünyaya gelmiştir.

8225d82e-7e16-e611-80c6-a0369f7d1486.jpg

İbrahim Tatlıses epey uzun bir süre zarfı boyunca kızı Dilan Çıtak’ı kabullenmemiştir. Ancak yapılan DNA testi sonucunda Dilan Çıtak’ın İbrahim Tatlıses’in net bir biçimde kızı olduğunu doğrular niteliktedir.

Etiketler :