İçimizden Biri Dizisinin Final Tarihi Açıklandı! Show TV'den Açıklama Geldi

İçimizden Biri Dizisinin Final Tarihi Açıklandı! Show TV'den Açıklama Geldi

Show TV'de ekrana gelen İçimizden Biri dizisi için şok iddialar ortaya atıldı. Dizinin artık final yapacağı ve ekranlarla olan bağlantısını keseceği belirtiliyor. İçimizden Biri dizisinin final tarihi dahi belli oldu. Kaçıncı bölümde final yapacağına ilişkin bazı detaylar verildi. İşte Bora Akkaş ve Özge Yağız'lı dizide son durum...

A+A-

İçimizden Biri dizisi, Eylül ayından bu yana ekrana geliyor. Show TV'nin etkili yapımlarından biri olmaya çalışsa da beklenen etkiyi bir türlü gösteremedi. Haliyle dizinin finaline karar verilecek gibi duruyor. Çünkü reytingleri ne yapıldıysa düzelmedi. Oysa ki senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. İçimizden Biri ne zaman final yapacak?

İçimizden Biri Final Tarihi

Dizinin final tarihi henüz açıklanmış değil. Ancak çeşitli tahminlere göre İçimizden Biri'nin 10. bölümde final yapması bekleniyor. Henüz yayınlanalı birkaç bölüm olduğu için en az 1 aylık daha süresi bulunmakta. Finale giden yolda reytinglerde bir değişim yaşanmazsa ekranlara kesin olarak veda edecek.

İçimizden Biri Oyuncuları

Dizinin başrollerinde Bora Akkaş, Özge Yağız, Mustafa Avkıran, Derya Alabora, Benian Dönmez ile birlikte Renan Bilek oynuyor. Dizide her şey yolunda gidiyor fakat izleyiciler bir türlü yapıma ısınabilmiş değil. Gidişattan şikayetçiler ve bu durumda da dizi için tek yol final gözüküyor. Çünkü kış sezonu dizileri başlayana kadar da güzel bir reyting elde edememişti. Diziler yeni sezonuna başlayınca da reytinglerde iyice geriye düştü. Özelikle de Total reytinglerde ilk 10'a dahi giremedi.