İlayda Alişan'dan Gündemi Sallayacak Pozlar! Hande Erçel'e Gönderme mi Yaptı?

İlayda Alişan'dan Gündemi Sallayacak Pozlar! Hande Erçel'e Gönderme mi Yaptı?

Masumiyet dizisinin başarılı oyuncusu İlayda Alişan'ın yaptığı son paylaşım çok konuşuldu. Normalden çok daha fazla beğeni alması ile sosyal medyanın gündemine düştü. Hande Erçel'e gönderme yaptığı iddia edildiği için çok konuşuldu. Peki İlayda Alişan sosyal medyada ne paylaştı? Güzel oyuncunun yaptığı paylaşımın içeriği de merak ediliyor.

A+A-

Masumiyet dizisinde oynayan İlayda Alişan, güzelliğiyle izleyicileri büyülüyor. Dizide canlandırdığı karakterlerle de oyunculuk performansı bakımından ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne sermekte. Ünlü isim ayrıca sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta. Yaptığı paylaşımlar ilgiyle karşılanıyor. Yüz binleri aşan beğeni sayısı ile sosyal medyanın gözde isimleri arasında. Ancak son yaptığı paylaşım ile Hande Erçel'e adeta meydan okudu. Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel'i hatırlatan o paylaşımda ne vardı?

İlayda Alişan Paylaşımıyla Gündem Oldu

Masumiyet dizisinde oynamaya devam eden İlayda Alişan'ın yaptığı paylaşım oldukça ilgi çekti. Dizideki karakterinin aksine gayet tatlı ve sevecen bir insan olduğunu kanıtlayan bu paylaşımın teması da ilgi çekti. Hande Erçel ile kıyaslanma nedeni ise daha önce Erçel'in de buna benzer bir paylaşımda bulunmasıydı. İzleyicilerin bir kısmı bu paylaşımın neden kıyaslandığına anlam veremese de kısa süre sonra kullanıcı yorumlarıyla gerçeği öğrendiler.

Hande Erçel de Ev Pozu Paylaşmıştı

Hande Erçel'in bir süre önce paylaştığı ev pozu çok beğenilmişti. Ev içerisinde doğal pozlar vermenin trend olduğu bir zaman diliminde İlayda Alişan'ın da aynı temada pozlar vermesi çok konuşuldu. İkisinin kıyaslandığı ve İlayda Alişan'ın pozlarının daha çok beğenildiği ifade edildi. Ancak bunlar elbette güzel oyuncunun fotoğrafına gelen yorumlar arasında vardı. İkisi de kendi kulvarında başarılı ve güzel insanlar. Ancak izleyiciler zaman zaman bu tarz kıyaslamalar yapmayı seviyor. Sevdikleri kullanıcıyı başkaları ile kıyaslamak veya onların güzel olduğunu sürekli olarak vurgulamak alışılagelmiş bir durum oldu. Ancak evde verdiği doğal pozların büyük ilgi çektiğini söyleyebiliriz. İkilinin doğal pozlar ile başlattığı akıma başka hangi ünlü katılacak göreceğiz. Evde samimi pozlar vermenin şu an için sosyal medyada ilgi çeken bir konsept olduğu düşünülüyor. Ayrıca oyunculuk alanında da önemli başarılara imza atan ikilinin medyada daha fazla yer alması bekleniyor. İlayda Alişan ile Hande Erçel arasında bir çekişme olduğu iddia edilse de bunlar yalnızca iddiadan ibaret.

Etiketler : ,