İmkansız Dizisi Oyuncuları ve Fox TV İmkansız Dizisinin Konusu

İmkansız Dizisi Oyuncuları ve Fox TV İmkansız Dizisinin Konusu

İmkansız, yeni sezonda Fox TV ekranlarında olacak. Dizilerin yavaş yavaş yeni sezona başladığı bir dönemde oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. İmkansız'da hangi oyuncular oynuyor? Oasis isimli diziden uyarlanan İmkansız'ın konusu da çok beğenildi. İşte dizinin yayınlanacağı gün...

A+A-

Ekran başından ayrılmayacağınız bir dizi daha cast çalışmalarına devam ediyor. Dizi sezonu başlarken, Fox Tv'den dikkat çekici bir hamle geldi. İmkansız isimli dizide oyuncu kadrosu hemen hemen belli oldu. Dizinin konusundan çok oyuncu kadrosunun güzelliği izleyicileri etkiledi. Birkaç hafta içerisinde başlaması beklenen diziyle ilgili merak edilen soruları yanıtlıyoruz.

İmkansız Dizisinde Kimler Oynuyor?

İmkansız dizisinin başrol oyuncuları arasında Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Mehmet Ozan Dolunay bulunmakta. Buğra Gülsoy'un Uyanış Büyük Selçuklu'dan sürpriz şekilde ayrılması ve sosyal medyadan tepkisini göstermesi çok konuşulmuştu. Başarılı oyuncu yeni projesi için oynamaya hazır. Çekimler başladığı andan itibaren kendisinin paylaşımlarını da takip edeceğiz.

İmkansız Dizisi Senaryosu

Dizinin konusu yani senaryosu ise oldukça dramatik. İmkansız dizisinde eşinin geçirdiği rahatsızlıkla beraber yoksul zamanlar geçiren bir adam, onu kurtarabilmek ve tedavi olmasını sağlayabilmek adına zorlu bir görevi kabul edecektir. Bu görev boyunca pek çok kişi şüpheli şekilde hayatını kaybedecek. İzleyiciler, Oasis isimli diziden uyarlanan bu yapımı çok merak ediyor.