Instagram Türkiye'de Ücretli Oldu! İşte Instagram Fiyat Listesi

Instagram Türkiye'de Ücretli Oldu! İşte Instagram Fiyat Listesi

Ülkemizin en çok kullanılan sosyal medya programlarının başında gelen Instagram'ın ücretli olacağına dair birçok iddia ortaya çıktı. Kullanıcıları endişelendiren bu haber sonrası iddianın doğrulu araştırılmaya başlandı.

A+A-

Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram neredeyse her yaştan kullanıcıya açık bir platform olma özelliğini taşıyor. Ülkemizde büyük bir kullanıcı sayısına sahip olan instagramın ücretli olacağına dair birçok iddia ortaya çıktı. Kullanıcılar arasında tartışma konusu olan bu iddiaların doğruluğu hala araştırılıyor.

Peki Instagram gerçekten ücretli olabilir mi?

Evet gelen iddialara göre Instagram gerçekten ücretli olabilir. Hatta platformla ilgili gelen iddialarda ücretin ne kadar olacağına dair tahminlerde bulunuyor. Bu tahminlerin arasında ise en çok kabul göreni İnstagramın  11,99 TL olacağı şeklinde.

Bu özellikle çok yakında gelebilir..

Bu iddiaların çok yakında gelebileceği iddia edilirken, gelen detaylarda iddianın doğu olma ihtimalini kuvvetlendiriyor. Platforma yeni gelen özellikle için net bir tarih verilmese de şimdilik herhangi bir yalanlama da gelmedi.

Etiketler : ,