iPhone 13 Hafıza Boyutu En Az Kaç GB Olacak? Apple Depolama Alanında Büyümeye Gidiyor!

iPhone 13 Hafıza Boyutu En Az Kaç GB Olacak? Apple Depolama Alanında Büyümeye Gidiyor!

Merakla beklenen iPhone 13 14 Eylül'de tanıtılacak. Ancak telefonun hafıza boyutuyla ilgili öyle bir iddia ortaya atıldı ki Apple hayranları çok sevindi. iPhone 13, sahip olduğu depolama alanı ile fiyatını da artıracak. Apple'ın yeni telefonu ne kadara satılacak?

A+A-

Apple, iPhone 13 için gün saymakta. Apple hayranları, akıllı telefonun tanıtımına birkaç gün kala cihazla ilgili sorular soruyor. Bu sorular arasında da depolama alanının en az kaç GB olacağına ilişkin bir ifade vardı. Apple ile ilgili analiz yapan bir ismin açıklamaları teknoloji gündemini sarstı. Çünkü iPhone 12'den farklı olarak depolama alanının artacağı öğrenildi.

iPhone 13 Depolama Alanı Ne Kadar?

iPhone 13'ün en az 128 GB alana sahip olması bekleniyor. Bu da demek oluyor ki sırasıyla 128GB, 256 GB ve 512 GB seçenekleriyle satışa sunulacak. iPhone 13 ve Mini modeli için bu şartlar geçerliyken, Pro ve Pro Max'te işler çok daha farklı. 1 TB'a kadar çıkan modellerle çok daha etkin bir performans söz konusu. Çünkü fotoğraf, video ve uygulamalar nedeniyle hızlı şekilde dolan alanlar artık problem olmaktan çıkacak. Özellikle de Apple'ın diğer şirketlere nazaran daha hızlı davrandığı görüldü. Depolama alanı yüksek olan telefonların fiyatı da aynı şekilde yükselecek.

iPhone 13 Kaç Dolara Satılacak?

iPhone 13 için biçilen fiyat henüz duyurulmadı. Ancak geçen seneki fiyatların çok daha yükseği bekleniyor. Sahip olunan özelliklere bakacak olursak Apple'ın rekor bir fiyatlandırma ile karşımıza çıkması muhtemel. Yine de yüksek satış yapacağı kesin.