iPhone SE 3 Fiyatlarındaki Değişiklik Herkesin Umudunu Kırdı! iPhone SE 3 Güncel Fiyatı Yayınlandı!

iPhone SE 3 Fiyatlarındaki Değişiklik Herkesin Umudunu Kırdı! iPhone SE 3 Güncel Fiyatı Yayınlandı!

iPhone SE 3'ün tanıtımıyla birlikte özellikleri açıklandı. Ancak fiyatları biraz fazla bulundu. Zamlı halde satış yapacağı öğrenildi ve Apple'ın bu hamlesi tepki çekti. Apple'dan iPhone SE 3 satın almak isteyenlerin cebinden tahmin edilenin de üstünde bir para çıkacak. İşte güncel iPhone SE 3 fiyatları...

A+A-

Apple, geçtiğimiz gün pek çok Apple ürününü tanıttı. Tanıtılan ürünler arasında dikkat çeken bazı gelişmeler yer aldı. iPhone SE 3'ün fiyatı ve özellikleri merak ediliyordu. Bir süredir uygun fiyata satılacağı söylenen ürün hakkındaki gelişmeleri öğrenenler şok oldu. Hayal kırıklığına uğradığını belirten pek çok Apple müşterisi, telefondan umudunu yitirdiğini belirtti. Peki iPhone SE 3'ün fiyatı beklentileri karşılamadı mı? iPhone SE 3 güncel fiyat listesini sizlerle paylaşacağız.

Uygun Fiyat Diye Lanse Edilmişti

Öte yandan akıllı telefonun satışa çıkacağı zamanlar uygun fiyata satın alınabileceği belirtiliyordu. Birkaç bin TL'ye satın alınması beklenmekteydi.  Ancak özelliklerin yanı sıra güncel fiyatlar da açıklanınca herkes şoka uğradı. Apple'dan uygun fiyata telefon almak isteyenler bu hayalini bir süre daha erteleyebilir.

Özellikleri Dikkat Çekmişti

Arka kamerası 12MP geniş sensör ve 12MP ultra geniş sensör içermesi telefon için oldukça önemliydi. 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile de ideal bir telefon olduğunu gösteriyordu.

iPhone SE 3 Fiyatları

iPhone SE 2022 64 GB: 10.999 TL

iPhone SE 2022 128 GB: 11.899TL

iPhone SE 2022 256 GB: 13.699 TL