İrem Helvacıoğlu Öyle Bir Karakterle Geliyor ki Onu Böyle Hiç Görmediniz! Baş Belası Dizisi Geliyor…

İrem Helvacıoğlu Öyle Bir Karakterle Geliyor ki Onu Böyle Hiç Görmediniz! Baş Belası Dizisi Geliyor…

20 Haziran Pazar akşamı ATV ekranlarında başlayacak olan Baş Belası dizisi polisiye severleri ekran başına kilitleyecek. Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, yapımını ARC Film’in yaptığı dizi başrol oyuncuları kadar dizisinin konusuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

A+A-

Dizinin Başrol oyuncularından birisi olan İrem Helvacıoğlu bu sefer çok farklı bir karakter ile geliyor. Daha önce Sen Anlat Karadeniz, Seni Çok Bekledim gibi dizilerde yer alan oyuncu yer aldığı projelerdeki birbirinden farklı karakterlerle ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu ispat etmişti. Şimdi ise bir polisiye filmi ile geliyor. Dizide bir psikolog karakterine hayat verecek olan oyuncu yeni imajı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki Baş Belası dizisinin konuş ne?

 

Baş Belası Dizisi Konusu…

Dizinin psikoloğu olan İpek aynı zamanda güzel, şık ve dikkatleri üzerine çeken bir karakter aynı zaman da iyi bir gözlem yeteneğine sahip. Klinik psikolojisi üzerine Yüksek lisans yapan İpek hayatı boyunca hiç çalışmamış ve maddi zorluk çekmemiştir. Polisiye merakından dolayı emniyette göreve başlar. İpek’in en büyük sınavı ise çalışma arkadaşı Şahin olacaktır.

 

Baş Belası Oyuncuları

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir yer alırken Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk gibi oyuncularda dizide yer alıyor.