İŞKUR Duyurdu! 144 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

İŞKUR Duyurdu! 144 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde güvenlik görevlisine olan ihtiyaç arttı. İŞKUR kaynaklı İBB'nin iş ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Peki güvenlik görevlisi için gerekli şartlar nelerdir? Başvuruların nasıl yapılacağı merak edildi. Özellikle de İBB'de tecrübe şartı aranıyor mu? Kaç kişinin güvenlik görevlisi olarak alınacağı ortaya çıktı.

A+A-

İSTGÜVEN, güvenlik görevlisi iş ilanlarını duyurdu. İŞKUR, İstanbul Büyükşehir Belediyesi için çalışması beklenen güvenlik görevlileri için iş ilanı yayınladı.. Peki kaç kişi alınacak? Bir süredir güvenlik görevlisi için belediye bazında alım yapmayan İSTGÜVEN, bu sefer pek çok kişiye istihdam sağlayacak. Özellikle de sertifikası olan güvenlik görevlilerinin bu fırsatı kaçırmayacağı ve başvuruda bulunacağı biliniyor. İSTGÜVEN aracılığıyla başlayan iş ilanında başvuru nasıl yapılır?

Özel Güvenlik İş Başvurusu

İş ilanı her ne kadar İŞKUR üzerinden paylaşılsa da İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sitesi üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İBB'nin kariyer sitesine girdiğiniz takdirde güncel ilana dair bilgi alabileceksiniz. Kaç güvenlik görevlisi alınacak sorusunun yanıtı ise 144 kişinin alınacağı belirtiliyor. İnternet üzerinden sağlanacağı için herhangi bir fiziksel müracaata ihtiyaç duyulmamakta. Eğer kabul edilmeniz durumunda mülakat veya çeşitli fiziksel müracaatların gerekebileceği vurgulanıyor.

Deneyim Şartı Aranıyor!

Özel güvenlik olmak isteyenlerin en az 1 yıl boyunca farklı bir yerde özel güvenlik olarak çalışması gerekiyor. Bunun yanı sıra silahlı veya silahsız onaylı özel güvenlik sertifikasına sahip olması önemli. Aksi takdirde iş için yapacağınız başvuru olumsuz yanıt alacaktır. Özgeçmişinizi belirttiğiniz CV'nizi yükleyerek başvurunuzu tamamlayın. Eğer seçilmeniz ve ilk aşamayı geçmeniz durumunda sizlerle iletişime geçilecek.