İŞKUR Lise Diplomasız ve Yüksek Maaşlı 4000'den Fazla Kişiye İş İmkanı!

İŞKUR Lise Diplomasız ve Yüksek Maaşlı 4000'den Fazla Kişiye İş İmkanı!

İŞKUR yeni çalışanlar arıyor. Temizlik görevlisi olacak binlerce kişi için başvurular açıldı. Peki İşe alım şartları nelerdir? İŞKUR'un sunduğu şartlarla beraber maaş da çok merak ediliyor. Lise diploması şartı aranmıyor ve ilkokul mezunu olması yeterli. Buna göre İŞKUR'un yeni iş pozisyonu için detaylı bilgiler haberimizde.

A+A-

İŞKUR, yaptığı duyuru ile binlerce kişiyi harekete geçirdi. Yapılan iş alımlarına bir yenisinin daha eklendiği görüldü. Bu sefer lise diploması aranmaksızın çalışanların işe alınacağı belirtiliyor. Başvurular şimdiden yapılmaya başlandı. Peki hangi meslek için alım gerçekleştirilecek? 4000'i aşkın kişinin alınacağı işle ilgili detaylar ve işe alım şartları...

Binlerce Temizlik Görevlisi Alınacak

İŞKUR'un binlerce temizlik görevlisi alacağı ortaya çıktı. İş istihdamı konusunda pek çok kişiye kapı olan İŞKUR, bu sefer de oldukça düşük şartlarla istihdam sağlayacağını belirtiyor. Bununla beraber başvuru şartları da incelendi. Alınan maaşın iyi seviyede olması ise herkesi sevindirdi.

İŞKUR Başvuru Şartları

İŞKUR, temizlik görevlisi için başvuru şartlarında ilkokul mezunu olmak ilk sırada yer alıyor. 18-40 yaş aralığında olması da önemli bir etken. Ayrıca TC. Vatandaşlığı, sağlık sorunlarının olmaması, takım uyumu ve disiplini, hijyenik olma ve zaman kısıtının olmaması gibi şartların karşılanması çok önemli. Tüm bunları karşılayan kişiler başvuru gerçekleştirebilir. Ayrıca detaylı şartlar için İŞKUR ile görüşebilirsiniz. Binlerce kişi işe alınacağından ötürü başvurularda benzer miktarlarda gerçekleşecektir. Maaş konusunda ise detayların paylaşılacağı öğrenildi.