İŞKUR'dan Yeni İş İlanları! Yüksek Maaşlı Personel Alımlarında Sınav Şartı Yok!

İŞKUR'dan Yeni İş İlanları! Yüksek Maaşlı Personel Alımlarında Sınav Şartı Yok!

İŞKUR, yine birçok insana istihdam sağlamak için personel alımlarını başlattı. Bu sefer daha yüksek ücretli ve KPSS sınavı şartı aranmaksızın başvuruların açıldığı belirtildi. Peki İŞKUR danışman alımı için gerekli şartlar nelerdir? İŞKUR'a iş başvurusunda bulunmak için son tarih açıklandı. İşsiz vatandaşların başvurması bekleniyor.

A+A-

İŞKUR, iş şartları konusunda KPSS'yi ön planda tutan bir kurum. Ancak bu sefer KPSS sınav şartı olmadan alımlar gerçekleştirilecek. Üstelik verilecek maaşın da oldukça yüksek olduğu vurgulandı. İSDEP Bilişim Teknolojileri alanında çalışmak istiyorsanız sizler de bu iş için başvuruda bulunabilirsiniz. Peki iş alımı şartları nelerdir? İŞKUR üzerinden başvuru yapmanın yolları ve yeni işte verilecek maaş hakkında bilgi paylaşacağız.

İŞKUR Başvuru Şartları

İŞKUR'un istihdam sağlayacağı bu iş geçici koruma altında bulunan Türk ve Suriyeliler kapsam altına alındı. Dolayısıyla istihdam projesinin sınırlandırıldığı belirtiliyor. İSDEP'te danışman alımlarının oldukça hızlandığı ve aciliyetinin olduğu vurgulandı. Bu nedenle sınav gibi çeşitli şartlar da aranmamakta.

İŞKUR Personel Alımı Başvurusu

Personel alımlarına başvuru yapabilmek için İŞKUR'un resmi internet sitesine girmelisiniz. İSDEP'te çalışmak isteyenlerin 28 Eylül'e kadar mutlaka internet sitesi üzerinden başvuruda bulunması gerekiyor. Daha sonra işleme alınacak başvurular hızlı şekilde değerlendirilip tarafınıza dönüş sağlanacak. Maaş konusunda ise bireysel görüşmelerle bilgi edinmeniz daha doğru olacaktır.