İstanbullu Gelin Dizisinin Oyuncusu Yeni Bir Projeye Dahil Oldu

İstanbullu Gelin Dizisinin Oyuncusu Yeni Bir Projeye Dahil Oldu

Yayınlandığı dönem çok iyi bir çıkış yakalayan İstanbullu Gelin dizisi izleyicilerin hala aklında yer alıyor. Star TV’de ekrana gelen ve 3 sezon süren dizide Aslı Enver, Özcan Deniz ve İpek Bilgin başrollerde bulunuyordu. Alınan bilgiler neticesinde dizinin oyuncusu yeni bir projeye dahil oldu. İşte haberin Tüm detayları...

A+A-

Bir döneme damgasını vuran İstanbullu Gelin dizisi gerçek hayat hikâyesinden uyarlanmıştır. Alınan bilgiler neticesinde dizinin oyuncuları herhalde yer alıyor. Oyuncular başka projelerde yer altında hala o dizideki karakterleri ile anılıyor. İstanbullu Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Dilara Aksüyek dizide hırçın gelini İpek’i oynuyordu. 

Dilara Akyüksek’in Kariyer Yolculuğu

2012 yılında yayınlanan Evlerden Biri dizisiyle kariyerinde iyi bir başarı yakalayan Dilara Akyüksek, Merhamet dizisindeki Sadiye karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahfiruze karakteriyle de çok iyi çıkış yakalayan yetenekli oyuncu İstanbullu Gelin dizisindeki İpek karakterine hayat verdi. Bunun dışında Arıza ve Baş Belası dizilerinde de rol aldı. Bir süredir setlerden uzak olan Dilara Aksüyek’in, Baba dizisine dahil olmaya hazırlanıyor. Ayrıca dizide Elif karakterine hayat vereceği ortaya çıktı. Baba dizisinin hikayesini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar, senaryosunu Ekin Atalar üstleniyor.