İşte Acun Ilıcalı’nın 8 Aylık Torunu!

İşte Acun Ilıcalı’nın 8 Aylık Torunu!

Son zamanların iddialı yapımcısı Acun Ilıcalı özel hayatıyla da sıklıkla gündeme gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda yaklaşık 8 ay önce Acun Ilıcalı’nın dede olduğu açıklanmıştı. Bu kapsamda Ilıcalı’nın ilk eşinden olan kızı Banu’nun 8 aylık kızı Begüm’ün ilk fotoğrafı da ortaya çıktı.

A+A-

Bilindiği üzere Acun Ilıcalı’nın kızı Banu yaklaşık 8 ay önce bir kız çocuğu dünyaya getirmişti. Böylece Acun Ilıcalı’da hayatında ilk kez dede olma duygusunu da tatmıştı. Bununla birlikte Acun Ilıcalı’nın torunu begüm de o günden sonra hep merak edilmeye başlanmıştı. Bu merak geçtiğimiz gün giderildi. Acun Ilıcalı’nın torunu Begüm’ün ilk fotoğrafı da böylece ortaya çıktı!

Banu Ilıcalı ile Begüm Fotoğraf Karesinde!
8 ay önce dünyaya gelen Acun Ilıcalı’nın torunu Begüm hep merak ediliyordu. Ilıcalı’nın ilk torunu olan Begüm bebek; sonunda annesiyle birlikte bir fotoğraf karesinde göründü. Sosyal medya ortamında yapılan paylaşımda Banu Ilıcalı ile birlikte kız kardeşi ve kızı Begüm de yer alıyor! 
Geçtiğimiz Temmuz ayı itibariyle kızı Begüm’ü dünyaya getiren Banu Ilıcalı, o günden sonra pek görünmemişti. 2016 yılı itibariyle Efe Ceyhun’la evlenen Banu Ilıcalı, 2020 Temmuz ayında bir kız çocuğu dünyaya getirmişti. Begüm bebek doğdu günden itibaren ilgi odağı olmuştu. Şimdi sosyal medya ortamında paylaşılan ilk fotoğraf sonrasında yine Begüm bebek haber oldu! 


Etiketler : ,