İzleyiciler Arka Sokaklar Dizisinin Setini Bastı! Arka Sokaklar'ın Rıza Babası Zor Durumda..

İzleyiciler Arka Sokaklar Dizisinin Setini Bastı! Arka Sokaklar'ın Rıza Babası Zor Durumda..

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde çok şaşırtan bir açıklamada bulunuldu. Rıza Baba karakteri öyle sözler söyledi ki kimse kulaklarına inanmak istemedi. Dizinin sempatisi bir anda düşerken, izleyiciler sosyal medyadan tepki gösterdi. Peki Rıza Baba, son bölümde ne dedi?

A+A-

Arka Sokaklar dizisinde yaşananlar büyük tepki gördü. İzleyiciler, aşılamayla ilgili yeni bölüm çeken diziyi severek izliyordu. Ancak Rıza Baba öyle sözler söyledi ki izleyiciler tepkisini o an gösterdi. Peki dizide neler yaşandı? Kanal D'de ekrana gelen dizi daha önce bu kadar çok tepkiye maruz kalmamıştı.

Aşı Karşıtlarına Şok Sözler!

Aşı olmak istemeyen ve aşılamayı reddeden kişileri hedef alan bazı sözler sarf edildi. Zafer Ergin'in hayat verdiği Rıza Baba karakteri, yalnızca virüsle değil aynı zamanda aşı karşıtlarıyla da mücadele edilmesi gerektiğine dikkat çekti. Bu sahneden sonra bazı kişilerin Kanal D binasına giderek protesto ettiği öğrenildi.

Arka Sokaklar İzlemeyecekler!

Sosyal medyada ise bazı kesimler Arka Sokaklar'ı özür dilemedikçe izlemeyeceklerini belirttiler. Yayınlanan son bölümden pişmanlık duymaları halinde diziyi tekrar izlemeye başlayacaklarını söylediler. Kanal D ve diziden yeni bir açıklama bekleniyor. Söz konusu bu olay sosyal medyanın gündeminden henüz düşmüş değil. Cuma akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi bu depreme karşılık nasıl bir önlem alacak merakla bekleniyor. Çünkü söz konusu açıklamanın bir şekilde aydınlatılması ve izleyicilerin bilgilendirilmesi gerekebilir. Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Oya Okar ve Ela Yörüklü gibi oyuncuların yer aldığı dizideki sıkıntı en kısa sürede çözülmeli.