Kaderimin Oyunu Dizisi Ayakta Kalabilmek İçin Oyuncu Kadrosunu Genişletiyor!

Kaderimin Oyunu Dizisi Ayakta Kalabilmek İçin Oyuncu Kadrosunu Genişletiyor!

Cuma günü Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Kaderimin Oyunu dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Şimdiden 2. Sezonu garantileyen dizinin başrollerinde Öykü Karayel, Sarp Apak ve Akın Akınözü bulunuyor. Alınan bilgiler neticesinde diziye yeni bir oyuncunun daha dahil olacağı ortaya çıktı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Kaderimin Oyunu dizisini izleyenler, dizinin senaryosunu beğendiklerini söyledi. Ayrıca dizi severler 2. Sezonda da diziyi izleyebileceklerini öğrenince mutlu olduklarını sosyal medyadan belli etti. Alınan bilgiler neticesinde Kaderimin Oyunu dizisinin yurt dışında da yoğun ilgi görmesi ile birlikte 2. Sezonu garantilediği ortaya çıktı.

Akın Akınözü’ne Büyük Destek

Alınan bilgiler neticesinde geçtiğimiz günlerde dizinin final yapacağına dair haberler gündeme gelmişti. Ardından dizinin ikinci sezonu garantilediği ortaya çıktı. Böylelikle dizinin final yapacağına dair iddiaların da gerçeği yansıtmadığı belirlendi. Hercai ile tanınan Akın Akınözü’nün başrolde yer alması dizinin yurt dışında da izlenmesine neden oldu. Ebru Şahin ile Hercai dizisinde başrolde yer almış ve Miran karakteri ile büyük dikkat çeken Akın Akınözü, Kaderimin Oyunu dizisinde de büyük beğeni topladı. Yetenekli oyuncunun yurt dışındaki hayranları da Akın Akınözü’ne destek vermeye devam ediyor.

Kaderimin Oyunu Dizisine Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Kaderimin Oyunu dizisi reytinglerde Büyük bir başarı sağlarken diziye yeni bir oyuncunun daha dahil olduğu ortaya çıktı. Beni Affet ve Beni Bırakma dizilerinde yer alan bir isim Kaderimin Oyunu dizisine transfer oldu. Zuhal karakterine hayat veren Aypek’in rolünün hikayede etkili olacağı söyleniyor. Final dedikodularının ardından, dizi ekibine bir ismin daha dahil olmasının ardından izleyicilerin yüzü güldü.