Kaderimin Oyunu Dizisinden Acı Haber Geldi! Kaderimin Oyunu Dizisi Final mi Yapacak?

Kaderimin Oyunu Dizisinden Acı Haber Geldi! Kaderimin Oyunu Dizisi Final mi Yapacak?

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kaderimin Oyunu dizisinin final yapacağına dair iddialar gündeme geldi. Bunun ardından iddia kısa sürede yalanlanma gelerek güncel bile bilgi yayınladı. Kaderimin oyunu izleyicisi ise duydukları karşısında sevincini sosyal medyadan belli etti. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Başrollerinde Akın Akınözü, Öykü Karayel ve Sarp Apak’ın bulunduğu Kaderimin Oyunu dizisi yayınlandığı günden bu yana kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Kaderimi Oyunu dizisi reytinglerde de iyi bir başarı yakaladı.

Kaderimin Oyunu Dizisinden Sürpriz Atak

Hercai’den sonra uzun süre setlerden uzak kalan Akın Akınözü, Kaderimin Oyunu isimli dizi ile tekrardan ekranlara dönme kararı aldı. Star TV ve yapımcı şirket arasında ikinci sezon için anlaşma imzalandığı ortaya çıktı. Yani final yapacağına dair ortaya atılan iddialar da bir nevi çürüdü. Kaderimin Oyunu ikinci sezonuyla önümüzdeki sezonda da ekranda olacak. Bu açıklama ile dizi severler de sosyal medya üzerinden yorum yaparak Kaderimin Oyunu dizisinin bunu hak ettiğini savundu. Dizinin kemik izleyici kadrosu Kaderimin Oyunu dizisinin senaryoyu bozmadan yoluna devam edeceğine inandığını da belirtti.

Kaderimin Oyunu Dizisi İçin İmzalar Atıldı

Kaderimin Oyunu dizisi final yapacağını iddia edenlerin karşısına yeni sezonla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizi hakkında sosyal medya üzerinden yayılan final kararı izleyicileri de tedirgin etmişti. İkinci sezon için imzaların atılması dizi severlerin rahat bir oh çekmesini sağladı.