Kaderimin Oyunu Dizisinden Şok Edici Gelişmeler Yaşanıyor

Kaderimin Oyunu Dizisinden Şok Edici Gelişmeler Yaşanıyor

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Kaderimin Oyunu dizisi reytinglerde iyi bir başarı yakaladı. Alınan bilgiye göre cuma günü izleyici ile buluşacak olan dizi şimdiden merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın başrollerinde yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile iyi bir reyting yakaladı. Bunun ardından 14 bölümü geride bırakan dizi reytinglerde de iyi bir başarı yakaladı. Yurt dışında da çok sevilen Kaderimin Oyunu dizisi, cuma günlerinin vazgeçilmezi oldu.

Kaderimin Oyunu Dizisinde Neler Oluyor?

1 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 15. yeni bölümü merak edilirken dizinin iyi bir başarı yakalaması da gözlerden kaçmadı. Dizinin yeni bölümünde Asiye'nin beklenmedik cevabı üzerine Mahir hiç de planda olmayan gelişmelerin içine düşmesi tansiyonu artırdı. Bu gelişme ile dizinin yeni bölümünde yaşanacak olan gelişmeler de merakı daha çok artırdı. Dizinin yeni bölümünde Nergis’in teslim olmaya gitmesi Asiye’yi ve Mahir’i çileden çıkardı. Mahir’in iki yüzlü olduğuna inanan Cemal ise ne yakacağını şaşırdı. Bunun ardından Mahir her ne kadar Asiye'ye bir itirafta bulunsa da Asiye bir şeylere fırsat vermez. Bu gelişmelerin ardından Kaderimin Oyunu dizisinin yeni bölümleri de merak ediliyor.