Kaderimin Oyunu Dizisinin Başrol Oyuncusu Yapımcı Tarafından Kovuldu!

Kaderimin Oyunu Dizisinin Başrol Oyuncusu Yapımcı Tarafından Kovuldu!

Star TV dizisi Kaderimin Oyunu'nda yaşananlar gözler önüne serildi. 11. bölümden sonra bir oyuncunun ekranlara veda edeceği belirtiliyor. Ancak dizinin daha düne kadar final yapacağı haberleri yalanlanmıştı. Şimdi ise başrol oyuncusunun dizideki karakteri büyük bir yolculuğa çıkacak.

A+A-

Kaderimin Oyunu dizisi, 11. bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin başrolünde oynayan Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak büyük ilgi gördü. Sevilen dizide tam olarak neler yaşanmakta? İlgi ile karşılanan diziye dair merak edilenler yanıtlıyoruz. Bu sefer diziden bir oyuncunun ayrılması bekleniyor. Başrolde yer alması nedeniyle diziye her an veda edebilir. Hali hazırda final iddiaları da ortaya atılmaktaydı. Ancak dizi final yapmasa da bir ismin ekranlara veda edeceği tahmin edilmekte.

Mahir Kendi Yoluna Gidecek!

Mahir, Asiye ile gelecek planlarını paylaşıyor. Kurduğu hayaller tam anlamıyla karşılık bulmayınca Mahir'in yeni bir karar vermesi gerekecek. Hayallerine tek başına devam edebileceği belirtildi. Bu nedenle ikili arasındaki gelişme dikkat çekecek. Belki de Mahir'in diziye vedası bu bölümden sonra gerçekleşebilir. Asiye ise bambaşka düşüncelere sahip.

Sarp Apak Ayrılacak mı?

Başarılı oyuncu Sarp Apak, diziye her an veda edebilir. Bu nedenle sevilen yapımda neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz. Star TV dizisinde yaşanan gelişmeler heyecanla takip ediliyor. Oyuncu kadrosundan bir ismin eksilmesine az bir zaman kaldı. Bakalım ayrılığa ilişkin iddialar gerçek olacak mı?