Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Sarmaş Dolaş Halleri! Neslihan Atagül Çok Kızacak!

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Sarmaş Dolaş Halleri! Neslihan Atagül Çok Kızacak!

Kanal D ekranlarında yer alan Aşkın Tarifi dizisi başrol oyuncularının sarmaş dolaş halleri ile sosyal medyayı salladı. Dizinin başrol oyuncuları Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün videosu sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Peki Neslihan Atagül bu duruma ne dedi. Olaydan sonra açıklama yapan Kadir Doğulu neler söyledi….

A+A-

Kadir Doğulu ve dizideki partneri Serra Arıtürk önceki gün bir canlı yayın açarak hayranlarının sorularını cevapladılar. İkili arasındaki yakınlık ise hayranlarının gözünden kaçmadı. Dizide birbirine kavuşamayan iki aşığı canlandıran ikili canlı yayında samimi ve yakın halleri hayranlarını kızdırdı. Hatta birçok kişi Neslihan bu duruma çok kızacak yorumlarını yaptı.

Kadir Doğulu’dan Açıklama…

Dün akşam gerçekleşen “Lider Marka Ödülleri” törenine katılan başarılı oyuncu yılın en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı. Aynı zamanda olay olan video hakkında da açıklama yapan Doğulu eşinizin tepkisi ne oldu sorusuna şu şekilde cevap verdi; "Neslihan evde. Ankara'dan misafirimiz var. Sabah bana kahvaltı hazırladı. Her şey yolunda dostlar eğer duymak istediğiniz buysa" dedi.

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk Sosyal Medyayı Salladı!

Sosyal medya yorumlarına bakmadığını söyleyen Doğulu her şeyin yolunda olduğunu bunun bir ekip ve kimya işi olduğunu söyledi. Aynı zamanda “Eğer varsa bir sorun gidip onlara soracaksınız. Çok şükür bir sorunumuz yok” şeklinde ekledi. Sosyal medyadan ikiliye dair çok sert tepkiler gelmeye başladı.ekran-alintisi.png