Kağıt Ev Dizisi Star TV'de Yayın Hayatına Başlıyor! Kağıt Ev Dizisi Konusu, Oyuncuları, Yayın Tarihi

Kağıt Ev Dizisi Star TV'de Yayın Hayatına Başlıyor! Kağıt Ev Dizisi Konusu, Oyuncuları, Yayın Tarihi

Kağıt Ev'in ana kadrosunu gören izleyiciler ve sosyal medya kullanıcıları dizinin konusunu merak etti. Star TV'de yayınlanacağı ortaya çıkan dizinin ne zaman başlayacağı da kesinleşti. Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu'nun yer alması diziyi farklı bir boyuta taşıyacak.

A+A-

Ayrıca dizi izlemeyi sevenlerin ilgiyle takip edeceği ve heyecanın eksik olmayacağı bir yapım bizleri bekliyor. Kağıt Ev dizisi konusu ve yayın tarihi haberimizde...

Star TV'ye yeni bir dizi geliyor. Hali hazırda dizilerin final yapmasından sonra yeni projeler için de fırsat doğmuş oldu. Yaz aylarında diziler yokken yayın hayatına başlayarak önemli bir avantaj elde etmek isteyen projelerin yayınlandığı biliniyor. Kağıt Ev dizisi ise onlardan biri olacak. Etkili oyuncu kadrosu ve senaryosuyla beraber izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 Kağıt Ev Dizisinin Konusu Nedir?

Kağıt Ev dizisi güzel bir ailenin çöküşünü anlatacak. Ailenin dağılması ve bozulmasıyla beraber dizideki olayların nasıl gelişeceğini hep birlikte göreceğiz. Kağıt Ev dizisi Star TV kanalında yayınlanacak. Ayrıca dizide ünlü isimler başrolde oynamakta. Behzat Ç. dizisiyle tanıdığımız Erdal Beşikçioğlu, dizinin ana karakterlerinden olacak.

Kağıt Ev Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Kağıt Ev dizisi ile ilgili çalışmalar sürerken dizinin 19 Nisan Pazartesi günü ilk bölümünü yayınlaması bekleniyor. Dizi yayın hayatına başladıktan sonra gidişatla ilgili çeşitli değerlendirmelerde bulunabileceğiz. Ayrıca dizide hiç beklenmedik olayların da yaşanabileceği fragmanla mümkün oldu. Çok farklı bir anlayışı olan projenin detaylarını dizi başladıktan sonra öğreneceğiz.

Etiketler : ,