Kağıt Ev ve Masumiyet İçin Kritik Anlar! İzlenemezlerse Final Yapacaklar!

Kağıt Ev ve Masumiyet İçin Kritik Anlar! İzlenemezlerse Final Yapacaklar!

Kağıt Ev dizisi reytinglerde tutunamıyor. Masumiyet dizisi de aynı şekilde beklentileri karşılayamadı. İki dizi için de final bayrakları çekildi. Eğer bu hafta reyting sonuçları yükselmez ise yüksek ihtimalle ekrana veda edecekler. Peki diziler final yapacak mı?

A+A-

Star Tv ve Fox Tv dizilerinde kritik anlar yaşanıyor. Masumiyet dizisinin bir süredir reytingleri düşük geliyordu. Ayrıca Hülya Avşar'a uygulanan filtre ve çok daha fazlası sosyal medyada dizinin eleştirilmesine neden oluyordu. Reklamın iyisi kötüsü olmasa bile bu durum Masumiyet dizisine çok fazla yaramadı. Aynı şekilde Kağıt Ev dizisinde de düşük reyting hakimiyeti mevcut. İki dizinin de final yapmaması için bir an önce reytinglerini artırması gerekiyor. İşte dizilerle ilgili final gelişmeleri...

Masumiyet Dizisi Final Yapacak mı?

Masumiyet dizisinde yapımcı ve kanal arasındaki anlaşmanın en az birkaç bölümü daha kapsadığı bilinmekte. Bu nedenle dizinin yayın hayatına devam edebilmesi için biraz daha süresi bulunuyor. Herhangi bir aksilik çıkmaz ve reytingler düzelir ise Masumiyet'i yeni sezonda görebiliriz. 

Kağıt Ev Dizisi Bitecek mi?

Kağıt Ev dizisi, ekrana geldiği günden bu yana beklentileri bir türlü karşılayamadı. Hal böyle olunca Nur Fettahoğlu, Erdal Beşikçioğlu gibi isimler de diziye katkı sağlayamamış oldu. Fakat dizinin olumlu anlamda değişmesi için bir şansı daha var. 8 bölümün sonunda hala düşük reytinglerle karşımıza çıkar ise Star TV dizinin fişini çekecek.