Kahraman Babam Dizisinde Baba Kız Kavuşuyor! Hasret Bitiyor…

Kahraman Babam Dizisinde Baba Kız Kavuşuyor! Hasret Bitiyor…

Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Kahraman Babam ekranlara döndü. Başarılı dizi geri dönüş yapmasıyla birlikte adında sıkça söz ettirmeyi başardı. Her bölümü ile ses getiren dizinin en merak edilen konusu ise Baba kız buluşacaklar mı? Bu hasret ne zaman son bulacak? Dizinin bu akşam yayınlanacak olan bölümünde neler olacak?

A+A-

Kırmızı Kamyon olarak hayatımıza giren dizi kısa bir süre ekranlara Kahraman Babam olarak dönmüştü. Karısını öldürenleri bulmak isteyen Uğur tüm çıkış yollarını dener. Aynı zamanda Uğur’un bu hayattan tek istediği şey ise kızı Ömrüme tekrar kavuşmaktır. Pazartesi günlerinin drama ağırlıklı dizisinde neler olacak?

Kahraman Babam Dizisinde Neler Oluyor?

Nazım’a çarpıp kaçan Tufan yaptığı şeyi itiraf eder. Uğur ise karısını öldürenlere ulaşmak için Tufanı tek çare olarak düşünür. Uğur, Tufan ile konuşmak ister ama karşısında Yonca vardır. Yonca büyük bir riskin altına girer. Uğur haklı olduğunu Yoncaya ispat etmeye çalışır. Yonca tekrardan Uğura inana bilecek mi? Ayrıca Ömrümün okulunda bir etkinlik düzenlenecek babasının gelmesini istiyor ama izin verilmeyecek ve dayısı Cem ile gidecek. Bunu duyan Uğur çıldırır. Uğur okula gidebilecek mi?  Dizideki aşkları ile tanıdığımız İlker ve Menekşe kavuşabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı akşam yayınlanacak olan bölüm ile cevap bulacak.

 

Kahraman Babam Kadrosu…

Dizinin oyuncuları Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi bu akşam ekranlarda olacak.