Kahramanmaraş Depremini Bilen Uzman İsim Şimdi de O Bölgeyi İşaret Etti

Kahramanmaraş Depremini Bilen Uzman İsim Şimdi de O Bölgeyi İşaret Etti

Hollandalı deprem bilimci Frank Hoogerbeets alınan bilgiler neticesinde Kahramanmaraş Merkezli depremlerin olacağını 3 gün öncesinden işaret etti ve Şimdi ise yeni bölgeler hakkında konuştu ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Hollandalı deprem bilimci Frank Hoogerbeets, alınan bölgeler neticesinde 3 gün öncesinden Kahramanmaraş'ta deprem olacağını ifade etti ve bunun ardından ise Şimdi farklı bölgeler hakkında yorum yapmaya devam ediyor. 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş’ta 2 büyük yıkıcı deprem gerçekleşti ve bu depremin ardından 46 bini aşkın kişi hayatını kaybetti.

Bir deprem daha mı meydana gelecek?

Frank Hoogerbeets bir anda en çok konuşulan isimlerden biri olurken alınan bilgiler neticesinde Kahramanmaraş'ta 3 gün öncesinde deprem olacağını da ifade etmişti ve bunun ardından ise yapılan araştırmalar neticesinde şimdi ise farklı bölgelerde deprem olacağını yönelik sinyaller vermeye devam ediyor. Frank Hooherbeets’te Adana’da 7’nin üzerinde bir deprem beklediğini açıkladı. Bunun ile birlikte Hollandalı bilim insanı bu depremin İstanbul depreminden önce olacağını ifade eder iken bir Adana'da 7'nin üzerinde deprem beklediğini ifade etti ve bunun ardından ise bilindiği üzere Naci Görür yapılan bu açıklamaları da onayladı. Şimdi ise gözler Hollandalı bilim insanı tarafından yapılan açıklamaya çevrildi.

Etiketler :