Kalp Yarası Dizisinde Finalin Ayak Sesleri! Yolun Sonu Görünüyor..

Kalp Yarası Dizisinde Finalin Ayak Sesleri! Yolun Sonu Görünüyor..

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası'nda finalin ayak sesleri hissedilmeye başlandı. Geçen akşam yeni bölümüyle ekrana gelen dizi hiç kimsenin beklemediği kadar kötü reyting oranlarına ulaştı. Dizinin final şimdiden göründü.

A+A-

ATV ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan Kalp Yarası dizisi şimdilerde çok zor günler geçiriyor. Yayın hayatına başladığı ilk günlerde çok rakibi olmayan dizi reytinglerde çok kolay bir şekilde büyük başarılar elde edebiliyordu. Ama dizinin rakipleri çoğalınca reytinglerinde de büyük bir azalış yaşandı.

Kalp Yarası dizisinin işi zorlaşıyor!

Kalp Yarası dizisi birkaç haftadır Yasak Elma'nın arkasında kalarak reyting kaybetmiş ve bu yüzden de sıkıntılı günler yaşamıştı. Yasak Elma'dan sonra bir rakip daha çıktı. Geçtiğimiz gün ilk kez yayınlanan çok iddialı dizi Üç Kuruş'ta kolay bir şekilde Kalp Yarası'nı alt ederek, onu alt sıralara kadar indi. Bu başarısızlık dizinin sevenlerini korkuttu.

Kalp Yarası dizisi final olabilir!

Kalp Yarası dizisi bu hızda reyting kaybetmeye devam ederse her an final kararı olabilir. Özellikle yeni rakipleri yüzünden çok sıkıntılı günler yaşayacağı şimdiden belli olan dizinin reytinglerini nasıl arttıracağı merak ediliyor. Dizinin yayın gününü değiştireceği gelen tahminler arasında bulunuyor. Tabi bu durum şimdilik kesinleşmiş bir haber değil.