Kalp Yarası Dizisinden Acı Haber! Gökhan Alkan’ın En Kötü Günü!

Kalp Yarası Dizisinden Acı Haber! Gökhan Alkan’ın En Kötü Günü!

ATV ekranlarından yaza damgasını vuracak bir dizi daha… Kalp Yarası dizisi ekranlara gelmek için gün sayıyor. Kalp Yarası dizisinin konusu ise en çok merak edilen konular arasındadır. Aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan’ın almış olduğu kötü bir haber sonucu dizinin çekimlerine ara verildi.

A+A-

Yaza damgasını vuracak olan Kalp Yarası dizisinde birbirinden renkli oyuncular yer alıyor. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi Antakya’da çekilmeye devam ediyor. Güçlü senaryosu ile yaza adını altın harflerle yazdırmayı hedefleyen dizinin konusu ne?

Kalp Yarası Konusu!

Hatay-Antakya çevresinde gerçekleşen bir öykünün ekranlara gelmesini izleyeceğiz. Dizide Ferit ve Ayşe’nin aşkları için hangi engellere göğüs gerdiği ve dillere destan olan aşklarının anlatıldığı bölümler ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümü ise 28 Haziran Pazartesi akşamı ekranlarda olması planlanıyor. Dizi için geri sayım devam ederken setten üzücü bir haber geldi.

 

Gökhan Alkan’ın Acı Günü!

Kalp Yarası dizinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan dedesini kaybetti. Başarılı oyuncunun dedesi ve babaannesine ne kadar düşkün olduğu hayranları tarafından çok iyi bilinir. Covid-19 nedeni ile uzun zamandır görüşemediği dedesi ve babaannesine daha yakın olabilmek için Bağdat Caddesi’nden ev bile almıştı. Şimdi ise acı haber ile geldi. Gökhan Alkan’ın dedesi vefat ettiği için kısa bir süreliğine çekimlere ara verildi.

Etiketler : ,