Kalp Yarası Dizisini Göz Göre Göre Bitirdiler! Kalp Yarası Dizi Oyuncuları Göz Yaşlarına Hakim Olamadı!

Kalp Yarası Dizisini Göz Göre Göre Bitirdiler! Kalp Yarası Dizi Oyuncuları Göz Yaşlarına Hakim Olamadı!

Kalp Yarası dizisi final yaptı ve artık yayınlanmayacak. ATV dizisinin sona ermesi izleyicileri çok üzdü. Çünkü severek takip edilen bir diziydi. Peki oyuncular veda mesajlarında neler yazdı? İşte dizinin final bölümünde yaşananlarla beraber oyuncuların izleyicilere son mesajı...

A+A-

Kalp Yarası dizisinin yeni bölümünde yaşananlar gözler önüne serildi. ATV dizisi, uzun süredir yayın yapmaktaydı. Ancak 32. bölümü ile ekranlara veda etti. Dizinin vedasından sonraki süreçte ise oyuncuların veda paylaşımları diziye damgasını vurdu. Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in başrolde oynadığı yapım büyük bir sonla yayın hayatını noktaladı.

Yağmur Tanrısevsin'den Veda!

Güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, dizide Ayşe karakterini canlandırmaktaydı. Kendisi, izleyiciler ve emeği geçen herkes başta olmak üzere kendisine ufak da olsa destek olan kişilere teşekkürlerini iletti. Duygusal bir veda konuşması hazırladığı görülüyor.

Toprak Can Adıgüzel Ağlattı!

Yaman karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Toprak Can Adıgüzel de veda mesajıyla kendisini sevenleri ağlattı. Yaptığı veda paylaşımını pek çok kişi beğendi:

“İnsanın kağıt üstünde var olmuş bir karaktere hayat vermesi ve onu canlı kanlı biri haline getirmesi enteresan bir şey.. Bir projeyi “iyi ki” ile bitirmek dünyanın en güzel hislerinden biriymiş."