Kalp Yarası Dizisinin Başrol Oyuncusu Yağmur Tanrısevsin Herşeyi İfşa Etti

Kalp Yarası Dizisinin Başrol Oyuncusu Yağmur Tanrısevsin Herşeyi İfşa Etti

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin dizi hakkında heyecan verici açıklamalar yaptı. Oyuncunun canlandıracağı Ayşe karakteri hakkında yaptığı açıklamalar ve yorumlar merak yarattı. Güzel oyuncudan set ortamı ve ekibi hakkında samimi itiraflarda bulundu. Bu ve daha fazlası haberimizde…

A+A-

Yeni sezonla birlikte Kalp Yarası dizisi ile ekranlara dönecek olan güzel oyuncu daha önceden birçok projede yer almıştır. Başrollerinde Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Adını Feriha Koydum dizisi ile oyunculuk hayatına başlayan güzel oyuncu sonrasında bir zamanların reyting rekortmeni olan Güneşi Beklerken dizisinde Yağmur Karakteri ile seyirci karşısına geçmişti.

Bu Karakteri Çok Seveceksiniz!

Güzel oyuncu ATV’nin yeni dizisi olan Kalp Yarası için samimi açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu dizi için çok heyecanlı olduğunu ifade etti.  Canlandıracağı Ayşe karakteri ile ilgili ise şu açıklamaları yaptı:

"Ayşe, güçlü bir kadın karakter. Hayatta zorluklarla sürekli mücadele etmek zorunda kalan güçlü bir kadın. Çok yönlü, birden fazla işi aynı anda yapabilen, sıcak, samimi, eğlenceli ve bizden biri" sözleriyle anlatıyor. Canlandıracağı karakterin güçlü bir kadın olması ve olaylara karşı duruşu genç oyuncunun dikkatini çekmiş.

Yağmur Tanrısevsin Hatay’da!

Ünlü oyuncu yapmış olduğu röportajda, "Güzel bir ekiple çalışıyoruz. Çok kaliteli oyuncular ve harika bir set ortamı var. Bildiğiniz gibi çekimleri Hatay'da gerçekleştiriyoruz. Birkaç günlük iznimiz vardı, ben de İstanbul'daki işlerimi halletmek için kısa süreliğine de olsa buraya geldim" açıklaması ile hayranlarının dikkatini çekmeyi başardı.