Kalp Yarası Dizisinin Bitmesinin Ardından Gökhan Alkan Müjdesi Geldi

Kalp Yarası Dizisinin Bitmesinin Ardından Gökhan Alkan Müjdesi Geldi

Kalp yarası dizisi atv ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alıyordu. Dizi final yaptıktan hemen sonra Gökhan Alkan müjdesi gecikmedi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

32. bölümle Şubat ayında ekranlara veda eden kalp yarası dizisi yayınlandığı günden bu yana yoğun reytingler almıştı. Bunun ardından dizi final kararı ile gündeme geldi. Dizinin final kararının ardından izleyiciler üzüntüsünü dile getirdi. Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in başarılı ve uyumlu partnerliği dizinin reytinglerde iyi bir başarı almasını sağladı. Fakat dizi 32 bölümü ile birlikte ekranlara veda etme kararı aldı.

Gökhan Alkan Ekranlara Geri mi Dönüyor?

Kalp yarısı dizisinde Ferit karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Gökhan Alkan kısa sürede büyük bir beğeni toplamıştı. Ayrıca aile hikayesinin anlatıldığı dizinin hikayesini ise dizi severlerin bir hale hoşuna gitmişti. Tomris Giritlioğlu kaleme aldığı Kalp Yarası dizisi, 32. bölümü ile birlikte final kararı aldı. Fakat yine de beklenen reytingleri alamayan dizi hayranlarına kötü haberi verdi. Gökhan Alkan, Ferit karakterini başarısını ortaya koyarken ünlü oyuncunun hayranları yeni projenin olup olmadığını sorguluyor. Alınan bilgiye göre Gökhan Alkan hayranlarını sevindiren müjdeli bir haber geldi. Gökhan Alkan, yeni bir proje için görüşmelerine başladı. Bu haber karsisknda ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağı merak söz konusu oldu.