Kalp Yarası'nı Finale Götürecek Gelişme! Üç Kuruş Reytingleri Duman Edecek..

Kalp Yarası'nı Finale Götürecek Gelişme! Üç Kuruş Reytingleri Duman Edecek..

Şimdilerde pazartesi akşamlarının reyting lideri olan Kalp Yarası dizisi çok yakında çok güçlü bir rakiple karşı karşıya gelecek. Bu akşam başlaması planlanan Üç Kuruş dizisi reytingleri alt üst ederek, Kalp Yarası'nı çok zor bir durumda bırakacak.

A+A-

Yaz aylarında yayın hayatına başlayan Kalp Yarası dizisi o tarihten beri reytinglerde liderliğini devam ettirmekteydi. Özellikle karşısına güçlü bir rakip bulunmadığı için büyük reyting oranlarına ulaşmayı başaran Kalp Yarası artık eskisi kadar rahat olmayacak. Dizinin karşısına bugünden itibaren çok güçlü bir rakip daha çıkacak.

Üç Kuruş dizisi Kalp Yarası'nın yerini alacak!

Çukur dizisinin finalinde beri sık sık tanıtımları yayınlanan Üç Kuruş dizisi bu akşam çok iddialı bir şekilde izleyicilerinin karşısına çıkacak.  Çok güçlü bir kadroya sahip olan Üç Kuruş dizisinin Çukur kadar olmasa da büyük bir ilgi görmesi ve daha ilk bölümden reytinglerin zirvesine yerleşmesi bekleniyor. Üç Kuruş dizisi gelen tahminlere göre reytinglerin zirvesine şimdiden adını yazdıracak.

Kalp Yarası dizisi zor durumda kalacak..

Üç Kuruş dizisinin reytinglerde büyük bir başarı almasıyla beraber Kalp Yarası yerini kaybedecek. Hatta Kalp Yarası dizisi Üç Kuruş'un reytinglerin büyük bir oranına sahip olmasıyla beraber final yoluna bile girebilir. Bakalım reyting sonuçları bize neler gösterecek ?