Kan Çiçekleri Dizisi O Ülkede Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Kan Çiçekleri Dizisi O Ülkede Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Kanal 7'nin fenomen dizisi "Kan Çiçekleri," uluslararası alanda büyük başarı elde ediyor. Gürcistan'da 4 haftadır zirvede olan dizi, uluslararası izleyici kitlesi tarafından büyük ilgi görüyor.

A+A-

Kanal 7'nin sevilen dizisi "Kan Çiçekleri," uluslararası alanda büyük bir başarıya imza atıyor. Bu hafta 1. yaşını kutlayan dizi, Türkiye'de olduğu gibi yurtdışında da büyük bir hayran kitlesi tarafından takip ediliyor. Fenomen dizi, Gürcistan'da büyük bir başarı elde ederek rekor üstüne rekor kırıyor.

Dizi, Yurtdışında Büyük İlgi Görüyor

"Kan Çiçekleri" dizisi, yurt dışında dağıtımını Global Agency'nin üstlendiği Unik Film ve Rains Pictures yapımı bir dizi olarak öne çıkıyor. Bugüne kadar birçok ülkeye satılan dizi, Balkanlar'dan Orta Asya'ya birçok ülkede izleyiciyle buluşuyor. Bosna&Hersek, Makedonya, Romanya, Rusya, Ermenistan, Azerbeycan, Belarus, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Sırbistan&Karadağ gibi ülkelerde büyük ilgi görüyor.

Dizi, Gürcistan'da Zirveyi Kimseye Kaptırmıyor

"Kan Çiçekleri," uluslararası platformda özellikle Gürcistan'da büyük bir başarı yakaladı. Dizi, Gürcistan'da 4 haftadır aralıksız bir şekilde yayında ve reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmıyor. En son aldığı reyting ise 13,97 gibi yüksek bir rakamla dikkat çekiyor.

Yeni Bir Proje Yolda

Unik Film ve Rains Pictures, "Kan Çiçekleri" başarısının ardından yeni bir dizi projesine hazırlanıyor. Bu yeni proje, prime time'da izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcılar, "Kan Çiçekleri" gibi büyük bir başarı elde etmeyi hedefliyorlar.

"Kan Çiçekleri," hem Türkiye'de hem de uluslararası arenada büyük bir başarı yakalayarak Türk dizilerinin yurtdışındaki etkisini bir kez daha gösteriyor. Gürcistan'da rekor kıran dizi, izleyicilerin ilgisiyle büyümeye devam ediyor.