Kanal 7'den yeni Emanet dizisini Kararı Geldi! Emanet dizisi Final Yapıyor

Kanal 7'den yeni Emanet dizisini Kararı Geldi! Emanet dizisi Final Yapıyor

Kanal 7'de yayınlanan Emanet dizisinin final tarihi belli oldu. Hem Türkiye'de hem de yurtdışında birçok kişi tarafından izlenen Emanet dizisinin final tarihi sonunda açıklandı. Hafta içi her gün izleyici ile buluşan Emanet dizisi bir sezon arası vererek ekranlara veda edecek. İşte detaylar...

A+A-

Alınan bilgiler neticesinde dizi yeni sezonu Eylül ayında başlayacak. Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın başrollerinde bulunduğu ve dizide Yaman ile Seher karakterlerini hayat verdiği proje yakın zamanda birçok izleyici kitlesine ulaştı. Emanet dizisinde Yaman ve Seher’in aşk dolu hikayesi izleyicileri büyüledi. Ayrıca kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Emanet dizisi için birçok olumlu yorum da yapılıyor.

Emanet Dizisinin Sezon Arası Belli Oldu

Emanet dizisinin sezon arası belli oldu. Geçen ay Emanet dizisi reytinglerde büyük bir sıçrama yaşayarak rakiplerini sollamayı başardı. Ayrıca reytinglerde ilk 10 program arasına girmeye hak kazandı. Fakat ilerleyen günlerde reytinglerde düşüş yaşanması da dikkatlerden kaçmadı.

yapimci-acikladi-emanet-dizisinin-final-tarihi-kesinlesti-izleyici-isyan-etti.jpg

Emanet dizisi her ne kadar düşük reyting oranına sahip olsa da Kanal 7 Eylül ayından bu yana diziyi yayınlamaya devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde hafta içi her gün ekranlara gelen Emanet dizisi kısa sürede birçok fan kitlesine de sahip oldu.

Eylül Ayında Tekrardan Ekranlara Geleceği Ortaya Çıktı

Eylül ayında tekrardan ekranlara geleceği ortaya çıktı. Emanet dizisi final için geri sayıma başlattı. Emanet dizisi 185. bölümü ile yani 21 Mayıs Cuma günü ekranlara gelecek. Alınan bilgiler neticesi Emanet dizisinin 190. bölümü ile sezon finali yapacağı ortaya çıktı. Emanet dizisi Eylül ayına kadar ekranlara gelmeyecek. Eylül ayından itibaren ile yeni sezonu ile ekranlara gelecek.

Etiketler : ,