Kanal D 15 Yıllık Arka Sokaklar Dizisi Kararı! Arka Sokaklar Yayından Kaldırılıyor..

Kanal D 15 Yıllık Arka Sokaklar Dizisi Kararı! Arka Sokaklar Yayından Kaldırılıyor..

15 yıldır ekran hayatında olan Arka Sokaklar dizisi gelen haberle ile sarsmaya devam ediyor. Dizide yaşanan ayrılıklar acaba dizi final mi yapıyor dedirtti. Arka Sokaklar final mi yapıyor? Dizi ne zaman yayından kaldırılacak? Arka Sokaklar dizisine hangi isimler veda ediyor? Dizi yeni sezonda seyircisi ile buluşabilecek mi?

A+A-

Kanal D ekranlarında yayınlanan Cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi Arka Sokaklar şaşırtmaya devam ediyor.  Başrollerinde birçok ünlü ismin yer aldığı dizi sadece yayınlandığı gün değil tekrar bölümlerinde bile seyirciyi etkilemeyi başardı. Sevilen dizi bu sefer ayrılık haberleri ile gündeme gelmeye başladı. Diziye veda edecek isimler izleyiciyi üzdü.

Arka Sokaklarda Ayrılık!

Dizinin Hüsnü Çoban’ını üzecek haber geldi. Hüsnü Çoban’ın kızı ve oğlu diziden ayrılıyor. 10 yaşından itibaren dizide oynayan Onur Bay, TV100 yazarlarından Birsen Altuntaş’ın paylaşımına göre diziye veda ediyor. Diğer bir veda haberi ise Zeliha’dan geldi. Ünlü oyuncu Yüsra Geyik yeni sezonda dizide olmayacağı bilinen oyuncular arasındadır. Alınan ayrılık haberlerinden sonra akıllarda tek soru Arka Sokaklar final mi yapıyor?

 

Arka Sokaklar Yayından Kaldırılıyor!

Arka Sokaklar dizisi veda ediyor. Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi sezon finali yaparak veda etmesi bekleniyor. Ayrılık haberleri ile gündemde olan dizi en son alınan bilgiye göre ayrılıkların devam edeceği ve yeni sezonda Hüsnü Çoban’ın da dizide olmayacağı yönünde… Eylül ayında yeni sezona başlayacak olan dizi bugün heyecan yaratacak bir bölüm ile ekranlarda olacak.