Kanal D ve TV8'i Dizilerini Bitirecek Diziyi Show TV Devreye Soktu

Kanal D ve TV8'i Dizilerini Bitirecek Diziyi Show TV Devreye Soktu

Show TV, yeni sezonda iddialı bir yapımla ekranlara geliyor. Kanal D ve TV8, Cuma günleri geri planda kalabilir. Çünkü dizinin oyuncu kadrosunda öyle isimler oynuyor ki kulaklarınıza inanamayacaksınız. Üstelik dizinin konusu da izleyicileri etkiledi. Fragmana ve yayın tarihine dair detaylar paylaşıldı. Show TV dizisinin ismi nedir?

A+A-

Cuma günleri yayınlanan Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda gibi yüksek reytingli dizilere ciddi bir rakip çıktı. Yapılan açıklamalara göre ekrana gelecek dizi oyuncu kadrosu ve hikayesiyle adından söz ettirecek. Peki Show TV'de yayınlanacak dizinin ismi nedir? Dizinin hikayesini öğrenenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Yalancı Dizisi Show TV'de!

Yalancı dizisi, dikkat çeken senaryosuyla yayın hayatına başlıyor. Dizide yalanın ne kadar kötü durumlara yol açabileceği konu edilecek. Haliyle izleyiciler de yaşanacakları merak etmeye başladı. Oyuncu kadrosunda yer alan isimler nedeniyle izleyiciler diziye ayrı bir sempati besliyor.

Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrolünde Salih Bademci ve Burçin Terzioğlu oynayacak. Bu isimlerle beraber geniş oyuncu kadrosu da çok yakında açıklanacak. Show TV'nin iddialı yapımları arasında gösteriliyor. Ne zaman yayına başlayacağı ise henüz belli olmuş değil. Ancak diziden kesitler yayınlandı ve izleyiciler ilk sahneleri oldukça beğendi. Şimdi ise gözler Kanal D ve TV8'e çevrildi. Bakalım yeni dizi, rakiplerine rağmen başarılı olabilecek mi?