Kanunsuz Topraklar Dizisi Haftaya Yayınlanıyor Mu? Kesin Karar Belli Oldu..

Kanunsuz Topraklar Dizisi Haftaya Yayınlanıyor Mu? Kesin Karar Belli Oldu..

Kanunsuz Topraklar dizisi bu hafta çarşamba günü büyük bir merakla beklendi ama dizi seyircilerinin karşısına son ana kadar çıkmadı. Sonrasında ise o hafta için Kanunsuz Topraklar dizisinin yayın akışından kaldırıldığı öğrenildi. Peki sevilen dizi haftaya yayınlanacak mı?

A+A-

FOX TV dizilerinin arasına yeni katılan Kanunsuz Topraklar dizisi kadrosunda bulunan başarılı oyuncularla yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana çok dikkat çekmeyi başardı. Dizi özellikle ilk bölümüyle büyük bir seyirci kitlesini ekranlara kilitlese de, seyircilerinin büyük bir kısmını şimdiye kadar çoktan kaybetti.

Kanunsuz Topraklar bu hafta niçin yayınlanmadı ?

Kanunsuz Topraklar bu hafta son dakikaya kadar beklense de, yeni bölümü bir türlü yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümü yayınlanmayınca akıllara final ihtimali gelse de, gerçek sebep sonunda belli oldu. Dizinin çekimlerinde bir aksaklık yaşanmış ve dizi bu yüzden yeni bölümüyle ekranlara gelememişti. Yani Kanunsuz Topraklar'ın final olma gibi bir durumu şimdilerde yok.

Kanunsuz Topraklar haftaya yayınlanacak mı?

Evet, Kanunsuz Topraklar dizisi haftaya çarşamba günü yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkacak. Dizi yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek ve eğer kötü giden reyting sonuçlarını da düzeltmeyi başarırsa daha uzun bir zaman boyunca FOX TV'nin yayın akışında ki yerini alacak.

Bakalım Kanunsuz Topraklar dizisi haftaya nasıl reytingler alacak?