Kanunsuz Topraklar Dizisi Uyarlama Mı! Henüz Bir Açıklama Gelmedi!

Kanunsuz Topraklar Dizisi Uyarlama Mı! Henüz Bir Açıklama Gelmedi!

Kanunsuz Topraklar Dizisi Senaryosu Çalıntı Mı? Uyarlama İddiaları Doğru Mu! Herhangi Bir Açıklama Yapılacak Mı?

A+A-

Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Kanunsuz Topraklar dizisine ilişkin bir uyarlama iddiası doğru mu? 
Kanunsuz Topraklar Dizisi Uyarlama İddiaları Gerçek Mi?

Kanunsuz Topraklar dizisi, Fox TV ekranlarında yayın hayatına başladığından bugüne hayranlıkla izlenmekte. Fox TV`nin sayılı dizileri arasına girmiş oldu. Dizi reytingleri arttıkça bilinirliği de artmaya devam ediyor. Kanunsuz Topraklar dizisi uyarlama mı? Yapımın farklı bir diziye benzemiş olduğu açığa çıktı. Başrollerde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç`in yer almıi olduğu dizi ile ilgili gelişmeler yaşanmakta. Seyirciler bile Netflix`teki diziye görür görmez akıllarına Kanunsuz Topraklar dizisi geldi.
Dizi Benzerlik Taşıyor!
Dizinin uyarlama olmuş olduğuna dair iddialar söylendi. Kanunsuz Topraklar dizisi ile Netflix`te "When Calls the Heart" benzerlik taşımakta. Dizinin son 7 sezondur yayın hayatına devam etmiş olduğu göz önünde bulundurulması gerekirse bir ihtimal uyarlama olduğu düşünülebilir. En azından belli bir noktalarda benzerlik taşıması izleyenleri de harekete geçirmiş oldu.
Kanunsuz Topraklar, izleyenlerin beğenisini kazanmış bulunmakta. Dizinin reytinglerinden daha pek çok detayına kadar severek izlenmiş olduğunu söylemeliyiz. Fakat böyle olunca güçlü rakipler karşısında dahi üst sıralarda yer alabilmekte. Yapımcı şirketten uyarlama iddialarına bir açıklama yapacak mı? Sorusu merak konusu oldu. Bu benzerlik herkesi şaşırtmayı başardı.