Kanunsuz Topraklar Dizisi Yayın Hayatına Son Verdi! Dizi FOX TV'den Kaldırıldı

Kanunsuz Topraklar Dizisi Yayın Hayatına Son Verdi! Dizi FOX TV'den Kaldırıldı

FOX ekranlarının yeni dizisi Kanunsuz Topraklar hakkında beklenmeyen atak. Sevilen dizi FOX TV yayın akışından kaldırıldı. Seyircilerin büyük tepkisini çeken bu gelişme sonrası dizinin ne zaman yayınlanacağı ise hala belirsiz.

A+A-

Yeni sezonun iddialı dizilerinden olan FOX ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar hakkında çıkan son kararlar herkesi şaşkına uğrattı. Normalde her çarşamba izleyicileri ile buluşan Kanunsuz Topraklar dizisi FOX TV'nin gelecek hafta ki yayın akışı listesinden beklenmeyen bir şekilde apar topar kaldırıldı.

Kanunsuz Topraklar dizisi ne zaman yayınlanacak ?

Yayın akışı listesinden kaldırılan Kanunsuz Topraklar dizisinin bir daha ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Dizi hakkında herhangi bir final açıklaması gelmeden yayından kaldırılmasın seyircilerin büyük tepkisi toplarken, bu konuyla ilgili hala resmi bir açıklama gelmedi. Dizinin hayranların FOX TV'yi sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tuttu.

Kanunsuz Topraklar final olabilir!

Kanunsuz Topraklar dizisi beklenmeyen bir şekilde apar topar final olabilir. Reytinglerini haftalardır toparlayamayan Kanunsuz Topraklar dizisi zaten final belirtilerini vermeye başlamıştı. Yani Kanunsuz Topraklar'ın final olması aslında seyircileri çokta şaşırtacağa benzemiyor. Ama diziyle ilgili net bir açıklama gelmeden Kanunsuz Topraklar dizisinin final olacağını kesinleşmiş bir şekilde söylemek şimdilik mümkün değil. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak ?