Kanunsuz Topraklar Dizisinin Akıbeti Belli Oldu! Haftaya Yayınlanacak Mı?

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Akıbeti Belli Oldu! Haftaya Yayınlanacak Mı?

Kanunsuz Topraklar dizisi beklenmeyen bir şekilde alınan kararla bu hafta kanalın yayın akışı listesinden kaldırılmıştı. Bu hafta izleyicileri ile buluşamayan dizinin gelecek hafta ki akıbeti sonunda belli oldu. Kanunsuz Topraklar haftaya yayınlanacak mı? İşte detaylar...

A+A-

Kanunsuz Topraklar dizisi bu sezon FOX ekranlarında yayınlanan en dikkat çekici projelerin başında geliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici konusu ile dikkat çeken dizi bu hafta ekranlara gelmeyerek sevenlerine hayal kırıklığı yaşatmıştı. Şimdi ise dizinin gelecek hafta yayınlanıp, yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Kanunsuz Topraklar gelecek hafta yayınlanacak mı?

Kanunsuz Topraklar dizisinin gelecek hafta yayınlanıp,  yayınlanmayacağı konusuna gelirsek diziyle ilgili izleyicileri sevindirecek bir haber var. Kanunsuz Topraklar bir haftalık aranın ardından yayın hayatına hız kesmeden kaldığı yerden devam edecek. Dizinin yayın hayatına bundan sonra ki haftalarda ara vermeden devam etmesi bekleniyor. Zaten bu hafta ki aranın sebebi de çekimlerin kısa bir zaman için durmasıydı.

Kanunsuz Topraklar final tehlikesinden kurtuldu mu?

Kanunsuz Topraklar dizisinin final tehlikesi şimdilik hala devam ediyor. Dizi bir kesim tarafından çok sevilse de, reytinglerini bir türlü üst sıralara taşıyamadı. Eğer Kanunsuz Topraklar gelecek haftalar içinde atağa geçmezse her an final tehlikesi ile karşı karşıya gelebiliriz. Bu yüzden Kanunsuz Topraklar dizisinin seyircilerinden gelecek büyük çaba ve desteğe ihtiyacı var.