Kanunsuz Topraklar Neden Yayından Kaldırıldı! Sevilen Diziye Büyük Engel..

Kanunsuz Topraklar Neden Yayından Kaldırıldı! Sevilen Diziye Büyük Engel..

Kanunsuz Topraklar dizisi apar topar FOX TV ekranlarının yayın listesinden kaldırılmıştı. Dizi hakkında böyle bir karar alınmasının ardından tepki gösteren seyirciye ilk açıklamalar geldi. Dizinin asıl yayınlanmama sebebi belli oldu.

A+A-

Haberler.com'un haberine göre; Kanunsuz Topraklar dizisi FOX TV'nin yeni iddialı projeleri arasında ki yerini çok kısa bir zamanda almayı başardı. Beğeniyle takip edilen diziyle ilgili şimdilerde hayal kırıklığına uğratan bir gelişme yaşandı.  Dizinin FOX TV yayın akışı listesinde ki adı beklenmeyen bir şekilde apar topar kaldırılarak silindi.

Kanunsuz Topraklar dizisinin adı FOX TV yayın akışından kaldırıldı!

FOX TV ekranlarının gelecek hafta ki yayın akışı listesine baktığımızda normalde Kanunsuz Topraklar dizisinin çarşamba günü saat 20:00'da gözükmesi gerekirken, projenin adı beklenmeyen bir şekilde silinmiş olarak göründü. Bu duruma bir anlam veremeyen dizi hayranları bu olayın sebebini aramaya başladı.

Kanunsuz Topraklar haftaya yok! Neden yayınlanmayacağı belli oldu..

Kanunsuz Topraklar dizisi aslında yayından kaldırılmamış. Sadece bir hafta ertelenmiş. Bu durumun sebebinin ise dizinin yönetmen değiştirmesi yüzünden olduğu belirtilirken, Kanunsuz Topraklar yeni bölümleriyle gelecek haftalarda izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam edecek. Eğer diziyle ilgili farklı bir gelişme yaşanmazsa, Kanunsuz Topraklar reytinglerini de düzeltmesi durumunda bu sezon boyunca yayın hayatına devam edecek gibi görünüyor.