Kanunsuz Topraklar'da Finalin Ayak Sesler! Son Çok Yaklaştı..

Kanunsuz Topraklar'da Finalin Ayak Sesler! Son Çok Yaklaştı..

Kanunsuz Topraklar dizisi geçtiğimiz akşam heyecan dolu bir bölümle izleyicilerinin karşısına çıktı. Dizinin bu bölümüyle beraber aldığı reyting sonuçları açıklandı. Gelen sonuçlar başta dizinin hayranları olmak üzere birçok kişiye büyük bir hayal kırıklığı yaşattı.

A+A-

FOX ekranlarının yeni sezon dizisi Kanunsuz Topraklar çarşamba akşamları sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Geçen akşam yine aksiyonu bol bir bölümle ekranlara gelen Kanunsuz Topraklar dizisinin gidişatı dizinin hayranlarını korkutuyor. Çok büyük iddia ve beklentilerle yayın hayatına başlayan dizisi bir türlü istediği sonuçları elde edemiyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi reytinglerde büyük hayal kırıklığı yaşadı!

Kanunsuz Topraklar dizisinin geçen akşam ekrana gelen bölümüyle aldığı reyting sonuçları geçtiğimiz dakikalarda belli oldu. Paylaşılan reyting listesine göre Kanunsuz Topraklar dizisi TOTAL, AB ve ABC kategorilerinde listeninin dokuzuncu sırasında yer alarak büyük bir gerileme yaşadı. Dizi geçtiğimiz haftalarda aldığı reytinglerden daha kötü sonuç alınca. Seyircilerin akıllarına o soru geldi.


Kanunsuz Topraklar final tehlikesi yaşıyor! Reytingler böyle gitmez..

Kanunsuz Topraklar dizisi büyük bir reyting kaybı yaşıyor. Dizinin bu derecede reyting kaybı yaşaması hiç beklenmediği için seyirciyi de şoka uğrattı. Dizinin final tehlikesi yaşadığı zaten belliyken, reytinglerde ki bu çok kötü gidişat tehlikeyi neredeyse iki katına çıkardı. Kanunsuz Toprakları dizisinin bu reytinglerle yoluna daha fazla devam etmesi zor.  Yani diziyle ilgili her an final haberi gelebilir.