Kara Tahta Dizisi Büyük Hayal Kırıklığı Yarattı. Dizi Başlamadan Bitiyor mu?

Kara Tahta Dizisi Büyük Hayal Kırıklığı Yarattı. Dizi Başlamadan Bitiyor mu?

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Kara Tahta Dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Alınan bilgiye göre dizi İstenilen başarıyı elde edemedi. Dizinin hayal kırıklığına uğraması ise herkesi şaşkına çevirdi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Kara Tahta hayal kırıklığı ile gündeme geldi. Alınan bilgiye göre dizi istenilen başarıyı ilk bölümde yakalayamadı. Dizi severler, büyük bir merak beklediği Kara Tahta dizisini eleştirmekten geri durmadı.

Kara Tahta Dizisi Eleştiri Odağı Oldu

İlk bölümü ile ekranlara gelen Kara Tahta dizisi izleyicilerin isteğini karşılayamadı. Alınan bilgiye göre dizi ilk bölümde bütün olayları izleyiciye sundu. Bu durum ise dizi severleri bir hayli yordu. İzleyiciler daha farklı bir senaryo beklediklerini söyledi. Çünkü Kara Tahta dizisinin fragmanlarını izleyenler ne kadar güzel bir hikaye sahip olduğunu düşünüyordu. Dizi ilk bölümü ile tüm fikirleri değiştirdi. Miray Daner’in canlandırdığı Irmak karakterindeki donukluk ise dizi severlerin dikkatini çekti. İzleyiciler dizinin kurgusunu ve akışını eleştirmekten geri durmadı. Ayrıca , ilk bölüm sonrasında sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, beklentilerin altında bir dizi olduğunu belirtti. Bunun ardından gerçeklik noktasında dizinin sıkıntılı bir süreç yaşadığını ve olay örgüsünün sıkıcı olduğunu belirtti. Kara Tahta dizisi dizi severler den böylece geçer bir not almadı.

Etiketler :